Haftada 10 kilo verdiren diyet ile aşırı kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu diyet özellikle obezite riski taşıyan kişiler için uygun bir diyettir.

Her ne kadar 1 haftada 10 kilo zayıflatan bir diyet olduğu iddia edilse de ben temkinli yaklaşarak bir haftada 5 veya 7 kilo verilebileceğini iddia ediyorum. Tabi bu diyeti uygulamak için disiplinli bir kişiliğe sahip olmak gerekiyor.

1 haftada 10 kilo verdiren diyet listesi ile bir haftada kolayca sağlıklı hızlı kilo verebilirsiniz.1 haftada 10 kilo zayıflatan diyet, kısa sürede fazla kilolardan kurtulmak için tasarlanmış şok diyet türünde bir düşük kalorili diyet listesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Diyet listesi size yetersiz görülebilir ama vücudun fonksiyonlarını sekteye uğratmadan sağlıklı zayıflama sağlamak için uygun bir diyet listesi olduğu kanaatindeyim. Diyet süresince İçecek olarak su veya maden suyuna izin veriliyor.

Siyah çay veya yeşil çay türü içecekler ise şekersiz olması kaydıyla günde en fazla 2 fincan tüketilebilir.

Vücuttaki yağ dağılımını bozması nedeniyle Alkol tüketimi,1 haftada 10 kilo verdiren diyet sırasında kesinlikle yasaktır. Diyete destek amacıyla spor ve egzersiz yapmak her zamanki gibi bu diyette de tavsiyelerimiz arasındadır.

Ancak egzersizlerde aşırıya kaçmayın. Zira diyet süresince aşırı egzersiz yapmak vücudu zayıf düşürmektedir. Bu zayıflama diyetinin özel bir sebze yemeği vardır.

Bir hafta boyunca bu yemeği, aşağıda vereceğim diyet listesindeki gibi tüketin.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Sibel Can diyeti
diyet için yapılması gerekenler
Kendi Diyetinizi Kendiniz Hazırlayın
Diyeti Süreklilik İçerisinde Uygulamak Önemlidir
ünlülere kilo verdiren diyet
Tatilde Diyet Yapmak Ama Nasıl
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.