10 DAKİKADA DAHA GENÇ GÖRÜNME10 Dakikada Daha Genç Görünme

Birkaç bakım önerisi ile dakikalar içinde daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İLK BÖLÜM: Erkek ve kadınlar için

  1. Gülümsemek: Gülmek ve gülümsemek, kişiyi daha iyi hissettirir ve daha çekici bir görünüme sahip olmanızı sağlar.
  2. Dik durun. Omuzlarınız aşağıda ve geride dursun. Çeneniz zemine paralel dursun.
  3. Akıcı hareket etmeye çalışın. Daha çok çaba harcamanızı gerektirecek fakat daha genç görünmenizi sağlayacaktır.

Cildi Genç Tutmak İçin 9 İpucu

Sponsorlu Bağlantılar

  1. Hırıltılı veya iniltili bir ses tonu ile konuşmayın ve solumayın.
  2. Vücudunuzu susuz bırakmayın. Su kaybı veya dehidrasyon, cildinizin daha çok çökmüş görünmesine ve kırışıklıkların daha belirgin olmasına neden olur.
  3. Üzerinizde iyi duran kıyafetler giyiniz. Tarzı aşırıya kaçan kıyafetler giymeyin. Her şeyin mükemmel şekilde bir biriyle uyumlu olmasını beklemeyin. Giydiğiniz elbiselerin aynı renk gurubundan olmasına dikkat edin ama aynı gölge renklerde olmaları gerekmez.
  4. Göz beyazlatma damlası ile donuk gözlerinizde aydınlanma yaratın. Birçok kişinin dikkat ettiği ve yaşımız hakkında bilgi veren yer gözlerimizdir. Parlak ve canlı gözler gençliği belirtileridir. Yaşlandıkça daha sönük ve donuk olmaya başlarlar. Bu tür göz bakım damlalarını kullanmanız gözlerinizin daha sağlıklı ve genç görünümlü olmasını sağlayacaktır.

Ellerinize Genç Görünüm Kazandırma

Sponsorlu Bağlantılar

  1. Saçınıza hacim kazandırın. Genç insanların saçlarının daha hacimli olması beklenir. Saç köklerine jel sürerek veya silindir kullanarak yükseklik ve dolgunluk kazandırabilirsiniz.
  2. Boyun kırışıklıklarını veya çift çeneyi belirgin hale getirmeyin. Kısa kolye, yüksek veya fantezi yakalar dikkatleri çene, boyun ve köprücük kemiği alanına çeker. Yüzünüz ve boyun / göğüs arasındaki fark çizgisini en aza indirmek için bu alanlara makyaj uygulamayı unutmayınız.10 Dakikada Nasıl Daha Genç Görünebilirsiniz
  3. Yaşla ilgili belirtilerden birisi de gür kaşları veya düzensiz, ince kaşlardır. Gençlerde kaşların çok fazla düzensiz ve kavisli görünmesi beklenmez. Kaşları istenilen şekle sokmak için jel ve ağdalar bulunmaktadır. Doğal bir görünüm kazandırmak için de kaş kalemi ya da göz farı kullanılabilir.

İKİNCİ BÖLÜM: Kadınlar için

Yüzünüzün taze ve parlak görünmesini sağlayın. Kırışıklıkları minimize etmek için cildinizi nemlendirin. Cilt tonunu eşitlemek ve kusurları gizlemek için de fondöten kullanabilirsiniz. Bronzlaşma tozu yanaklarınızı vurgulayın.

Kaş Arası Çizgiler Kırışıklıklar İçin Çözümler

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM: Erkekler için

Yüzdeki kılları ve tüyleri tıraş edin. Özellikle burun ve kulak kıllarını aldığınızdan emin olun.

Uzamış ve dağınık kaşlarınızı toparlayın, düzeltin.

Ense kıllarınız uzamışsa çirkin görünür. Onları da jiletle alınız.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Ayva Çekirdeğinden Yüz Maskesi
Bayanlarda İdrar Kaçırma
Cildiniz İçin Yapabileceğiniz 15 Şey
Tırnak Kırılması Nasıl Önlenir
Saçınıza Nasıl Güzel Şekil Verebilirsiniz
Evde Meyvelerden Cilt Maskesi Yapımı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.