Sponsorlu Bağlantılar

Kısa sürede kilo vermek zor olsada, imkansız değildir. Uygulanabilecek basit önerilerle 15 günde 4 kilo verebilirsiniz. Nasıl mı? Beyaz ekmek, şeker, yağlı ve asitli gıdalardan uzak durarak. Sebze ve meyve ağırlıklı beslenmeli, haşlanmış tavuk eti veya ızgara tercih etmelisiniz. Günde 6 öğün olmak üzere yemek yemeniz gerekir. Uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat edin. İnsanın bazal metabolizması 24-02 saatlerinde çalışır ve en çok kaloriyi bu saatlerde harcarsınız. Kesinlikle uyumuş olmanız gerekir.

15 Günde 4 Kilo Verme

Günde 2 litre su içilmelidir. Su vücudun tok kalmasını sağlayacak ve kolay acıktırmayacaktır. Çoğu zaman kendimizi aç hissettiğimiz durumlar vardır. Oysaki susadığımızı fark edemeyiz. Bunun için günlük su içilim miktarını çoğaltmalıyız. Bitki çaylarından destek alabiliriz. Günde 2 fincan içilecek yeşil çay, metabolizmamızı çalıştıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Egzersizleri unutmayalım! Vücut yapımıza uygun egzersiz hareketlerini uygulayıp, aktivite hızımızı çoğaltmalıyız. Çalışan ve hareket eden bir vücut, kalori yakacak ve yağların yok olmasını sağlayacaktır. En önemlisi egzersizlerinizi, nasıl bir bedene kavuşmak istediğinizi hayal ederek uygulayın. O zaman inancınızla birlikte kısa sürede fazla kilolarınızı atmış olacaksınız. Sağlıklı ve sindirimi kolay besinlerle kısa sürede zayıflamak mümkündür. Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıdan Sağlık Yorumları
Yazı Hakkında Bir Yorum Yapınız

Google Sayfamızı Beğenir misiniz?
.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
1 haftada 10 kilo verdiren diyet
Sibel Can diyeti
Yağı Azaltılmış Olan Yiyecekler Sağlıklıdır
Diyet Yanlışları
Nil Şahin Gürhan kariyer diyeti
Dukan Diyetinin Faydaları ve Zararları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.