Avustralya’da kilo verme yarışmasını, 121 kilodan 65 kiloya düşerek kazanan Lisa Hose 370 bin dolar (Yaklaşık 547 bin lira) kazandı.

“The Biggest Loser” adlı yarışmanın cumartesi günkü finalinde Hose’nin kilosunun yüzde 46.10’unu verdiği belirlendi. Hose, “Tek istediğim kilo verip kızlarıma iyi bir örnek olmak ve eşimin gurur duyacağı bir kadın olabilmekti” dedi.

Yarışmanın ikincisi 82.7 kilo kaybetti, ancak katılımcının verdiği kilo değil, tüm kilosunun yüzde kaçını kaybettiği önemli olduğu için Hose birinciliği göğüsledi

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
kısa sürede sağlıklı zayıflama
Kilo Vermeyi Engelleyen Sebepler
Diyet Hapları Güvenli Mi
Antelope topuklu ayakkabı ile zayıflama
berna laçin diyeti
Kilo Verirken Göğüs Boyutu Korunur mu
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.