Yarattığı meyve-sebze sularıyla ‘ilginç’ bir zayıflama programı oluşturan İngiliz detoks gurusu Jason Vale, 7 günde kilo vermeyi garantiliyor ve iddiasını şöyle dile getiriyor:

Sadece 165 saatte şaşırtıcı sonuçlar elde edeceksiniz, tabii programın kurallarına uyarsanız!..

Yarattığı meyve-sebze sularıyla ‘ilginç’ bir zayıflama programı oluşturan İngiliz detoks gurusu Jason Vale, 7 günde kilo vermeyi garantiliyor ve iddiasını şöyle dile getiriyor: Sadece 165 saatte şaşırtıcı sonuçlar elde edeceksiniz, tabii programın kurallarına uyarsanız!..
İşte şişman olan ya da sadece göbeğinden muzdarip kadın ve erkekleri heyecanlandıracak bir haber: Sadece 7 günde 3.5 kilo verebilirsiniz! Şimdi derin bir nefes alın ve okuyun… Ünlü İngiliz detoks gurusu Jason Vale, Mikado Yayınları’ndan çıkan ‘7 Günde 3.5 Kilo’ isimli kitabının işe yaradığına garanti veriyor! Yeni bir diyetten değil, yeni bir yaşamdan söz eden Vale, “Emin olarak söyleyebilirim ki, meyve/sebze suları olmasaydı, hayatım bugünkünden çok daha farklı olurdu” diyor. Hazırladığı 7 günlük programın -eğer harfi harfine uygularsanız- 165 saat içinde sağlık ve kilo verme konusunda şaşırtıcı sonuçları olacağına vurgu yapan detoks gurusu, iddiasını şu sözlerle devam ettiriyor:

Sponsorlu Bağlantılar

SAĞLIKLI BİR KAYIP
“Yalnızca 7 gün içinde ortalama 3.5 kilo vermekle kalmayacak, bundan daha da önemlisi, kilo kaybını son derece sağlıklı bir şekilde yapacaksınız ve enerji seviyeniz gerçekten tavana vuracak. Sadece kilo vermeyecek -tabii eğer kurallara uyarsanızkilo kayıplarınızın kalıcı olması için gereken doğru zihin yapısına da sahip olacaksınız.” Peki nedir bu ‘iddialı’ 7 günlük program? En kaba haliyle şöyle özetlenebilir: 7 gün boyunca Jason Vale’in özel tariflerinden oluşan meyve-sebze suyu karışımlarını içecek ve egzersiz yapacaksınız. Evet evet başka bir şey içmeyecek ve yemeyeceksiniz! Ama Vale zaten başka bir şey yemeye ihtiyacınız olmadığını belirtiyor: “Ekmek, hamur işi ve benzeri gıdalar için açlık duyuyorsanız unutmayın; bu fiziksel değil zihinsel!”

Sponsorlu Bağlantılar

SONUÇ MÜKEMMEL!
Yanda 7 günlük programı bulacaksınız ama programda JM ile başlayan meyve/sebze suyu karışımlarının hepsinin tarifini buraya sığdıramadık. Mecburen geri kalanlarına kitaptan ulaşmak zorundasınız. Ayrıca yukarıda Jason Vale’in dikkat çektiği noktalara da göz gezdirmenizde fayda var; Vale, bu programı uygulamanın yanı sıra kitapta anlattıklarını da bilmenizi istiyor. Çünkü, programın ancak kitapta yazılanları okuyarak başarılı sonuç vereceğini söylüyor. Program ile elde edecekleriniz ise şöyle sıralanabilir:
* Parlak bir cilt
* Daha sert tırnaklar
* Daha parlak gözler
* Daha sağlıklı saçlar
* Daha berrak bir zihin
* Daha iyi bir uyku düzeni
* Zihinsel ve fiziksel sağlık
* Saf enerji seviyesinde artış
* Daha az stres
* Düz bir karın

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
süresiz diyet
lahana kapsülü ile zayıflamak
ikballe şifalı bitkiler dolunay diyeti
narenciye diyeti
Mayo clinic diyeti
Su Diyeti Nasıl Yapılır
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.