ADET DÖNEMİNDE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİM HAMİLE KALABİLİR MİYİM?
Adet dönemi kadının en hassas olduğu dönemlerinden bir tanesidir. Çoğu kadın bu dönemde yapılan cinsel ilişkiden rahatsız olur ve acı duyar. Erkeğin bu konuda anlayışlı olması hem erkek hem de kadın sağlığı açısından önemli bir avantajdır.

Kadının doğurgan olduğu dönemi anlamak için adet döngüsü dönemini bilmek gerekir. Bir ayda kanamanın ilk başladığı günden diğer aya kanamanın ilk gününe kadar geçen zaman adet döngüsü zamanıdır. Genel olarak 28 dir, ama 25 te olabilir 35 te olabilir. 28 günde adet olan bir kadında yumurtlama kanamasının ilk damlasını gördüğünüz andan itibaren 14. gün yumurtlama oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Doğurganlığın en fazla olduğu dönem yumurtlamadan 4-5 gün önceki dönemle yumurtlamadan 1-2 gün sonraki dönemdir. Çünkü bu dönemde yumurta, spermle buluşabileceği ve bebeğin oluşumuna zemin hazırlanan Fallop tüpüne (döllenme borusu) ulaşır. Kadın üreme organında bunun dışında başka bir yerde döllenme gerçekleşmez. Yumurtlama olduktan sonra yaklaşık 14 gün sonra ve sonraki bir hafta yumurta döllenme borusu adı verilen döllenmenin gerçekleştiği yere gelir.

Adetliyken ilişkiye girilirse hamile kalınmaz çünkü yumurtlama çoktan geçmiş bir sonraki yumurtlamaya da daha var demektir. Fakat buna güvenerek yola çıkmak son derece yanlıştır ve günümüzde böyle gebelik vakalarına birçok örnek bulunmaktadır. Her kadında adet süresi ve yumurtlama dönemi farklılık göstermektedir. Adet dönemindeki ilişki ile gebeliğin oluşmasında yumurtlama gününün yanısıra kadın cinsel organında spermlerin yaşam süreleri (48-72 saat) de önemli rol oynamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adeti 7 gün süren kadında, ilişkiye girilmiş ve eğer spermleri 7. günde bırakmış olursa, ihtimal dahilinde vajinada içeride de spermler 7 gün sperm yaşamış bulunursa – bu da 14.güne denk geliyor- ve hamile kalması ihtimali oluşuyor.

Bazen de adet döneminin sonuna doğru lekelenmeler olabilir ve bu süre 7., 8. yada 9. güne sarkabilir. Bu lekelenmelerin devam etmesi, adetinizin devam ettiği yada yumurtlamanın olmayacağı anlamına gelmez.  Yumurtlama oluşabilir. Adetli iken içerideki spermlerin yaşayabilme olasılığı dikkate alınırsa yine gebelik söz konusu olabilir.

Pratik olarak söylenirse adet döngüsünün hiçbir günü %100 gebelikten korunmak demek değildir. Gebelikten korunmada asla gün sayma metodu, geri çekme veya adetliyken ilişkiye girme gibi yöntemleri kullamamak lazım.

Adet döneminde cinsellik ve “Neden sakıncalı?” sorusunun cavabı ile ilgili daha geniş bilgi için www.saglikvakti.com/adetdonemindecinsel-iliski/ linkimize tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
  Yasemin

  Yeni evliyim dogum kontrol hapi kullanıyorum 7 gün ara verdim ve hasta oldum 7 gün sürüyo adetim ben 5 gün iliskiye girdim ver içime boşaldı sizce hamile kalır miyim

  sabah sayhab

  geçen cuma evlendım ve pazartesı balayında olucam dıye cumartesı ve pazar günü adet kesici ilaç içtim ama pazartesı bıraktım normalde adetımı her ayın 25 oluyorum ve hazıran ayında adetım 25 olucakken 28 oldum olduğum gün eşimle ilişkiye girdim sizce bir sıkıntı olur mu evlendıgımızden berı ilişkiye giriyoruz bu arada.

  Adetliyken cinsel ilişkiye girmek adet düzensizliklerini ve istenmeyen yoğunlukta kanamaları beraberinde getirecektir. Ayrı bu dönemde bayanlar dışdan gelecek hastalıklara çok açıktır bu da sorunların artmasına neden olur. Size tavsiyemiz bu dönemlerde cinsel ilişkiye girmemeniz yönündedir.

  Ayşe-Adetin son gününde hamile kalınırmı?

  Eşinle adetimin son gününde ilişkiye girdik ve korunmadık. Hamile kalma olasılığım ne kadardır ?

  Adetinizin son gününden sonra yaklaşık 4-5 gün sonra yumurta kanallarınıza yumurta atılır. Bu yumurtaların döllenebilmesi için kanallarda spermlerin hazır olması gerekir. Ancak erkek spermi iyi koşullarda 2 gün bazı durumlarda 3 gün hayatta kalabilir. Bu durumda hamile kalmanız olası değildir.
  Ancak bazı kadınlarda yumurta atımı erken olabileceğinden hamile kalma olasılığınız düşük de olsa vardır.
  Not: Yumurta atımı zamanı genelde bayanlar tarafından bilinen zamanlardır. Adetin sonlanmasını müteakip 5-6 gün içerisinde karnın kasığa yakın yerinde sağ yada sol tarafta meydana gelen hafif sancılar ve bunu takip eden zamanda vücut ısısında artış, yumurta atımı zamanına işaret eder.

  yas

  Merhaba, ben eşimle gece 3 gibi ilişkiye girdim ve içime boşaldı. sabah uyandım 11 de adet oldum sizce gebelik riski nedir ona göre ertesi gün hapı alıp kullanacağım. Teşekkürler şimdiden.

  burcu tekın

  meraba arkadaslar ben mayısın 19 adet oldum ve suan adetım bıttı esımle 24 mayısta tekrardan ilşkiye girdik benim hamile kalma olasılıgım nedır sızce

  BC

  Adetim 6. Günü ilişkiye girdim eşim içime boşaldı ve sonradan 1 2 damla kan geldi adetim bitti hamile kalma olasılığım var mıdır ?

  Bu durumda hamilelik olasılığı vardır. Ancak bu olasılık her zaman için çok azdır. Adet dönemi de olsa hamilelik istemiyorsanız korunmayı ihmal etmeyiniz. Diğer yandan adet döneminde ilişki tavsiye edilmemektedir. Bu durumda gireceğiniz ilişkilerde mutlaka kondom kullanınız. Hastalıklar açısından her iki cins için de gereklidir.

  demo

  merhaba. sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.ancak vajina taraflarına boşalma oldu.İlişki olduğu zaman adetimin 3.günüydü.Ancak ben her ihtimale karşı 27. saatte norlevo aldım.Kanamam kısa bi süre devam etti.Ancak bu ilacın etkisi mi yoksa adetin devamı mı bilemedim.lütfen yardım edin.hamilelik ihtimalim nedir?

  İlaç bazı kişilerde adet düzensizlikleri yada akıntı düzensizlikleri yapabilir. korkulacak bir durumun olduğunu sanmıyorum.

  Gamze aslan

  Merhaba ben 28 mayısta adet oldum benim 3 gün sürüyor adetim ve 2 gün sonra eşimle ilişkiye girdik en sonda ayın 5 inde ilişkiye girdik hamile olma ihtimalim % kaç ?

  Hamile kalma ihtimaliniz var ancak bu ihtimalin yüzde olarak belirtilmesi mümkün değildir. Bu kişiden kişiye yada kişinin yaşından yaşına değişkenlik gösterir. Yapacağınız en iyi şey şüpheli durumlarda korunmaktır. Tabii Hamile kalmak istemiyorsanız.

  Hilal

  Merhaba. Benim adetim 10 gun suruyor ve 21 gunde tekrarliyor. Adetim bittikten hemen sonra iliskiye girdik hamile olma olasiligim nedir?

  emine nazlı

  Esimle adetime 3gün kala korunmasiz iliskiye grdik hamike kalma olasigim varmidir?

  Çok düşük bir ihtimal. Yok denecek kadar az.

  nuri

  Esimin adet gununden 1 gun once kizligini bozdum ve bosaldim icine sabah kan gelmis yani adeti baslamis hamile kalirmi ltfn yardim edin.

  Hamile kalmaz bu mümkün değildir.

  nermin kara

  Eşimle adetimin 2. ve 3.günü iliskiye girdik.hamile kalma olasılığım nedir? Ona göre doğum kontrol hapına başlayacağım. Adetimin ilk günü 28 haziran Teşekkürler.

  Hamile kalma olasılığınız yoktur.

  gözde

  ben 28 mayısta adet oldum haziranda olmadım daha sonra 1 temmuzda oldum adetim daha yeni düzene girdi . adetimin 5.gününde ilişkiye girdim içime boşaldı hala kan geliyor. hamile kalma olasılığım var mıdır ? bu yumurta ne zaman oluşmaya başlar?

  Evet hamile kalma olasılığınız var.

  acill

  Sevgilimle adet döneminin birinci günü ilişkiye girdik , vajinaya soktum ama boşalmadım yani boşalacağımı hissettiğim anda çektim kendimi , bu olay iki kere üst üste oldu acaba sevgilimin hamike kalma ihtimali varmı acil yaardııım

  sevgi

  7temmuzda adetim bitti 8temmuzda eşimle korunmadan ilişkiye girdik bebişimiz olsun diye yarın 1hafta olcak hamilemiyim acaba kasıklarımda 2gündür hafif agrilar olusuyor yardımcı olursanız sevinirim…

  suzan sisi

  Kocamle adet günümün son günü ilişkiye girdik içime boşaldı hamile miyimdir?

  Test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki arama bölümüne Hamilelik testi yazarak ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz.

  esra

  Temmuz ikisinde adet oldum. 2, 3,4.5 hanı gün hatırlamıyorum. bu günler içinde sürtünme yolu ile ilişki yaşadık, vajinamın tam da üzerine boşaldı. acaba hamile kalma olasılığım nedir _? ve de ne zaman test yapsam evde, doğru sonuç alırım. Adetim toplamda 6 gün sürüyor.

  Hamile kalma olasılığınız yoktur. Adet bittikten sonra 9-14. günler arasında idrar testi sonuç verecektir.

  ayse

  Mrb ben haziranin yirmisinde adet oldum ve dördüncü günü esimle korunmasiz birlikte olduk icime bosaldi iliskiden bi saat sonra norlevo iki tane ictim fakat ayin ondokuzu geldi hâlâ adet olmadim hamile kalma riskim varmi acaba? Tskler.

  Bu tür haplar adet gününde düzensizliğe neden olabilir. Emin olmak için hamilelik testi yapmalısınız.

  dlk dsns

  adetimin 4.gunu tersten ilişkıye grdık vajınamın üzerine boşalmş hala kan glıyo ve adetım 7 gun suruyo hamıle kalma olasılıgım var mı?

  Hamile kalma olasılığınız yoktur.

  ayşegül simge

  Merhabalar geçen hafta salı günü eşim içine boşaldı ve2 3 dk kendini geri çekmedi bende5 dk kadar yattım sonra kalkmam gerekti yarın daha bir hafta olacak ay sonunda adet oluyorum 27 28 gibi bazende 23 ünde düzensizlik var çok merak ediyorum hamile kalmışmıyım çok erkendi biyorum test yaptım meraktan degilim nezaman ögrenecem ve sizce hamile kalmışmıyımdır 3 cocugum kız olmasınıistıyorum çok heyecanlıyız cvpınızı bekliyorum şimdiden tşkrler.

  10-15 gün içerisinde belli olacaktır. Tekrar test yaparsanız bu sefer sonucu görebilirsiniz.

  burcu

  Mrb ben 24 haziranda adet oldum adetmden iki üç saat önce sürtünme ile ilişki oldu vajina içine boşalma olmadı ama dışarı boşaldı adetim bittikten sonra kahverengi akıntm oldu bende korkup doktora gittim yumurtamın çatladığni söyledi doktor şuan korkuyorum hamile kalma olaslğım var mı?

  Hamila olma olasılığınız yoktur

  ezgi

  İyi günler…
  Erkek arkadaşım ile adetimin 4. günü (22 Temmuz ) birbirimize sarılırken cinsel organının temasını hisettim.Boşalmış olsa spermlerin kıyafetimin üzerinden geçip hamile olabilme imkanı sağlar mı ? bilgilenmek istiyorum adetimin 4.günüydü ama adetim bitmek üzereydi.çok aşırı mide bulantım var.31 Ağustosta korkum üzerine hamilelik testi yaptım negatif çıktı ama yinede korkuyorum yardımcı olacak bir bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler.

  Rahat olun bu şekilde hamile kalmanızın imkanı yoktur. Mide bulantıları yüksek ihtimalle psikolojik bir durum.

  zeynep

  Merhaba ben 23 yaşındayım eşimle adetımın 3 gününde ilişkiye girdik içime boşalmadığını söyledi kendini geri çekti yalnız bende bunun şüpheleri var sizce hamile miyim lütfen yardımcı olun bana.

  Hamile kalmanızın imkanı yoktur rahat olun.

  esra

  merhaba ben adetimin son iki gunu esimle iliskiye girdim ve esim icine bosaldi hamile olma olasiligim varmi?

  Bu iki gün içinde akıntılarınız devam etmişse hamile kalmanız pek olası değildir. Ancak küçük de olsa hamile klma olasılığınız vardır. Test yaparak daha doğru bilgiler edinebilirsiniz.

  bilmiyorum ya

  Adet gördüğümün 3. Günü eşimle ilişkiye girdim eşim boşalacağı zaman geri çekti zevk suyu geldi diye düşünüyoruz içine ama sonradan adetim devam etti 4 gü daha sürdü kanama biraz azaldı ama devam etti şimdi zevk suyu geldi ve ben hamile kalabilir miyim?

  Hayır hamile kalamazsınız. Adet devam ederken hamile kalmanızın imkanı yoktur.

  mrv

  Esimle adetimin 5. Günü iliskiye girdim normalinde 4 gün sürüyordu 5. Gün ise kahverengi akıntı vardı hamile kalma olasılığım nedir?

  ezgi

  hamile olma durumunda adet günü adet görülür mü yada adet günü üstüne görme durumu yaşanabilir mi?

  Bu Sorunun Cevabını Aşağıdaki Makalede verdik. Faydalı Olmak dileğiyle.

  Hamilelikte Adet Görülür mü?

  fatma

  adet görmeden 3 gün önce eşimle ilişkiye girdik ve eşim boşaldı.fakat ben 3 gün sonra adet gördüm fakat normalde benim adetim 4 veya 5 gün sürerdi bu sefer sadece 2 gün sürdü 3 ve 4 günde sadece lavoboya gittiğimde çok az kal vardı. Ben hamile olabilirmiyim. Test yapıyorum bir şey çıkmıyor.

  Eğer testlerde hamileliğiniz çıkmıyorsa hamile değilsiniz demektir.

  naile

  Adetemin son gününde ilişkiye girdim o günü kan gelmiyo eşim içine boşaldı aradan 2 3 saat sonra 2 3 damla döl ile birlikte kan geldi hamile kalma olasılığım varmıdır ??

  burcu

  Merhaba

  Esimle adet doneminin birinci günü bilmeden iliskiye girdik den sonra bi kac damla kan geldi meğer adet dönemi başlıyorumus bu sira icine bosalmis durumdaydim sizce hamile kalma durumu nedir

  sevgi veysel

  5 ağustosta evlendim eşim ikinci gün boşaldı içime ve 4 gün bide 9 ağustosta adet oldum ayın 19 eşim tekrar boşaldı bu durumda hamile olma olasılığım nedir bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler

  ya hep ya hic

  benim adetim tam olarak 3 gün sürüyor fakat sonrasinda 2 gün kahverengi akintı geliyor ben esimle 5. gün beraber oldum ve icime bosaldi sonrasinda cok az kahverengi akinti geldi gebe kalma durumu nedir acil cevap.. simdiden tesekkur ederim

  Leyla

  Merhaba lütfen soruma acil cvp adet günüm 12 Temmuz’du Ağustos 12 de olack tım bi hafta gecti olmadım eşimle ilişkiye girdik ve boşaldı adet günüm 7gün geçmişti boşaldı bi kac defa kan tahlili yaptırdım bi hafta önce bişey çıkmadı ama halen hasta olmadım yine tahlil yaptırcm ama sizce hamile kalmış olabilirmiyim bu arada tahlilden iki gün sonra doktara gittim bişey göremedi ve tahlil istedi yine bi ilaç verdi gebe degilsen bu ilacı kullan olursun dedi 8aylık bebeğim var ama nasıl icebilirmiym

  esrar

  Doğum kontrol hapı kullanıyorum yedi gün ki arada ilişkiye girdim kanamam yoktu hamile kalma olasıgi varmıdir

  Cansu

  Merhaba,

  21 Ağustos tarihi regly başlangıcım. Toplamda 4 gün sürüyor.
  26 Ağustos tarihinde ise korunmadan eşimle ilişki yaşadım. Ovulasyon ağrılarını az çok anlayabiliyorum ve 27 Ağustos tarihi ile hissediyorum (Kasık ağrıları).

  Ovulasyon testlerinde ise yumurtlama tarihim 30 Ağustos-4 Eylül arası gözüküyorum.

  İlaç kullanmam gerektiği için bu kadar üstüne düşüyorum! Sizce döllenmiş olma ihtimali var mıdır?

  Verdiğiniz tarihler döllenme ihtimalinin yüksek olduğu zaman aralıkları dikkatli olmanızı öneriyorum.

  merve soylu

  mrb ben merve esımle adetım 3 gunu ılıskıye gırdık ıcıme 3 gun ardarda bosaldı ve bı hafta gectı hamılemıyım dr acaba acıl cevap verırsenız sevınırım

  cansu

  Bugun adetimin 4uncu gunu esimle birlikte olsam hamile kalabilirmiyim normalde adetim 5 6 gun suruo suanda kanamam az gelio hamile kalirmiyim

  cansu

  Bugun adetimin 4uncu gunu hamile kalabilirmiyim normalde adetim 5 6 gun suruyor suanda kahve renginde gelio adetim az bir sekilde

  Kbra

  Merhaba ben eşimle adetimin 1.günü ilişkiye girdim adetim 1 hafta sürdü yani ilişkiden sonra devam etti ve kondom kullandık eşimle ara vermeden iki sefer ilişkiye girdik ilkinden sonra kondomu değiştireceğimiz ara eşim penisinin içindeki spermleri iyice çıkararak devam etti yani toplam 20 saniye sürdü ama adetim 33 gün oldu hala gelmedi endişeleniyorum acaba hamile kalır mıyım?

  Hamile kalmadığınızı umuyorum. Ancak yine de siz bir doğum kontrol testi uygulayarak durumunuzu daha doğru tespit edebilirsiniz.

  isyan

  Selamlar esimle iliskiye girdik ve icine bosaldim ancak cikardigimda kan geldigini gorduk edetinin basladigini soyledi bu durumda hamile kalma olasiligi varmidir ?

  Hayır bu durumda eşinizin hamile kalma olasılığı yoktur. Ancak yine de siz böyle durumlarda ertesi gün hapı kullanarak önlem almanız gerekir.

  aynur Çizer

  mrb ben 1 yıl oldu evliyim yaşım 43 eşim ve ben çocuk istiyoruz ama hamile kalamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  Hanımefendi; Yaşınız hamilelik için uygun ancak siz yine de bir doktora görünmeli ve hormonal değerlerinizi ölçtürmelisiniz. Muayenelere sonrasında doktorunuz daha iyi bir bilgilendirme yapacaktır.

  berk

  Mrhb.eşim yasmin doğum kontrol hapı kullanıyor. 21 gün kullandı 7 günlük aranın 4. Gününde ilişkiye girdik ve içine bosaldım hamile kalma Ihtimali var mı varsa ertesi gün hap kullansa ne olur? bu arada henüz adet görmemiş durumda.

  Hamile kalma ihtimali vardır. Eğer hamile kalmışsa 10-12 gün sonraki testlerde çıkacaktır.

  Sevgili kuzu

  Merhaba 20 ağustosta Eşimle ilk kez cinsel temasta bulunduk fakat içime boşalmadı bunu bende gördüm 1 2 saat sonra hafif kan geldi ve ertesi günde adet oldum 6 gün sürdü her zaman ki gibi hatta parçalı bir şekilde devam etti. 3 gün sonra mide bulantılarım başladı göğsümdeki dolgunluğu da hissedebiliyorum sanki büyümüşler ara ara sızlıyorlar iyice korkmaya başladım sizce hamilelik söz konusu mudur?

  Eğer içinize boşalmadığından eminseniz hamilelik sözkonusu değildir. Zaten adet zamanınızdan anlaşılacağı üzere hamile kalma riskiniz yok.

  karakus

  1 seneyi askin dogum kontrol hapi kullaniyorum ve artik nerdeyse 3 hafta oluyor esimle iliskiye girdik ve icime bosaldi fakat adetimin 3 ve 4cu gunuydu birlikte oldgumuzd dun yine birlikte olduk icime bosaldi ve bugun itibariyle ilaci biraktim icmiorum.. Erken hamilelik testi yaptim negatif cikti normal testi daha yapmadim onun yerine doktora gitmeyi dusunuorum 10 gun sonra acaba hamile miyim?

  Hamile değilsiniz. Test negatif çıkmış.

  lty

  ilişkiden 20 gün sonra olan kanama ,üstüne görme mi yada adet kanaması mı bilgisi için kanamadan iki gün sonra hemen yapılan idrar testi doğru sonuç verir mi ?

  Bu soruyu herhalde 5 kere dikkatlice okudum ancak yine de hiçbirşey anlayamadım. Kusura bakmayın lütfen. Ancak hızlı bir mantık uygulaması yaparak sorunuza doğru cevap vermeye çalışacağım.
  Sanırım bundan önceki adetiniz bittiğinde ilişkiye dirdiniz. Bu da 20 günle beraber. yaklaşık 25-28 gün eder(adetinizin 5-8 gün sürdüğünü var sayıyorum) bu normal adet kanamasıdır. Hamilelik durumunuz 2 gün içerisinde anlaşılamaz bunun için en az bir 9-15 gün geçmesi gerekir.

  Mase

  Mrb ben 7 gün adet görüyorum 26 Temmuz’da adet gördüm daha sonra 31 Ağustos’ta hastalandım ve adetimin 4. Günü eşimle beraber olduk.hamile olma olasılığım varmı teşekkürler.

  Hamile kalma olasılığınız yoktur.

  hazal

  eşimle adetimin ilk günü 2kere ilişkiye girdik ve içime boşaldı hamilelik durumum olurmu 6 gün sürdü adetim ve de 10 gün olmuştu adetim biteli ben tekrar adet görmüştüm yani düzensiz

  bu şekilde hamile kalmanız imkansızdır.

  Güneş

  Merhaba. Benim adetim 5 gün sürüyor. Sonuncu günü eşimle ilişkiye girdim. Bugün adetim biteli 6 gün oldu. Kasıklarımda ağrı var. Hafif bulantımda var ama psikolojikmi bilmiyorum. Bu kadar erken belirti verirmi? Yani adet geciktiği evrelerde 4. Hafta gibi belirtiler olur diye biliyorum. Fakat henüz son adetimin başlangıcından bu yana 1 buçuk hafta oldu. Belirti vermesi normalmidir? Ve hamile olma ihtimalim varmıdır. Teşekkürler.

  Bu şekilde hamile kalmanızın imkanı yoktur. Eğer başka ilişki yaşamdıysanız. Hamile değilsiniz. Belirtilerin yumurtlama dönemiyle alakalı olduğuna inanıyoruz.

  zeynep

  Merhaba .benim adetim 5 gün suruyor , 3günü ilişkiye girdim içime boşaldı biraz kaldi içimde sence hamile kalır miyim .teşekkür ler.

  Hamilelik riskiniz yoktur. Rahat ediniz.

  aylin

  merhaba..eşim kondom yöntemiyle korunuyor..2 3 içinde gebelik planlıyoruz..adetim başlamadan bir gün önce ve adetimin son günü hafif lekelenme varken korunmasız ilişkiye girdik..hamilelik olasılıgı varmıdır varsa ne zaman belli olur..teşekkürler.

  Bu şekilde hamile kalma olasılığınız azdır. Eğer hamile kalmak istiyorsanız. Adetinizin bitiminden sonra 5 gün sayıp. 5. Günden başlayarak her 3 günde 1 ilişkiye giriniz. Örneğin Ayın 1’inde adetiniz başlasın ve 6’sında son bulsun ayın 11’inde ilk ilişkinizi yaşayın daha sonraki ilişkiler. 14’ünde ve 17’sinde gerçekleşecek. Aralarda eşinizin boşalmaması önemlidir. İlişkiler arasına gün koymanın nedeni eşinizde üretilecek sperm yoğunluğunu artırmaktır. Durumunuzdan bizleri haberdar etmenizi isteyeceğim. Böylece sizin durumunuzda olanlara yol göstermiş oluruz.

  cemre

  Merhaba ben agustosun 17sinde adet gordum 5_6 gun suruyor.Eylulun 12sinde hasta oldum.16sinda iliskiye girdik esim icime bosaldi sonra kanamam bi damla bile olsa gelmedi.normalde 7.gun leke olarak fln gelirdi.hamile kalmis olabilir miyim cevabinizi bekliyorum

  arz fu

  Merhaba benim sorum normalde adetin her ay bi kaç gün önce oluyo ve ilişkiye girdik aynı gün 2 kez Korunmasız hamile kalma olasılığı varmıdır çok acil cevap lutfen

  esra

  merhaba ben eşimle ilişkiye girdim korunmasız ve ertesi gün adet oldum normalde her ay bi kaç gün erken adet oluyorum hamile olma olasılığı varmı çok acil teşekkürler .

  orkn

  Iyi gunler ben esimle adetinin ilk gunun gecesi iliskiye girdim ve icine bosaldim sizce gebe kalma ihtimali varmidir

  merve

  Ben merve hamile kalmak istiyorum süt hormonun yüksek kalabilir miyim ilaç tedavisi görüyorum birde yumurtaliklarim catlamiyo

  Melike

  Merhabalar,
  Benim reglim 22 eylülde başladı.25 eylülde reglimin 3.günü iken erkek arkadaşım iiçime boşaldı ve sonrasında yarım saat içinde Ella ertesi gün hapı kullandım.kullandıktan 2 gün sonra daha kanamam devam etti.Hamile kalma olasılığım nedir? Kan testi ve hamilelik testini hangi zamanlarda yapmam doğru olur? Çok teşekkürler

  oyku

  Merhaba esimle adetim besinci gunu iliskiye girdik.
  tamda olmasa icime bosaldı
  iliskiden yarım saat sonra adetim normal sekilde devam
  etti ama dort saat sonra lekelenmeden baska bir sey olmadi
  Sizce hamile kalma olasiligim var mi..simdiden tesekurler

  NayinoM

  Merhaba ben 23 eylulde adet oldum.. 27 eylule kadar surdu 26 ve 27 sinde az az geldi.. 29unda esimle iliskiye girdik hamile kalmak istedigim icin gerekenlerin hepsini yaptim.. icime bosaldi dizlerimk topladim yattim 40 dakika kadar..bosaldiktan sonra biraz daha devam etti 2 bucuk saat sonra banyoya girdim..10 ayin 2 sinde test yaptim sabah ac karnina.. pozitiv iki cizgi cikti dayanamadim aksama iki tane daha yaptim yine cigi var ama tam ne diil kalin diil yani.. ayin 3 unde dun tekrar denedim sabah yine pozitiv hamilemiyim nolur yardimci olurmusunuz saolun simdiden..

  merve

  merhaba benim adetin 4 gün sürüyor 5.gün ilişkiye girdik ve hafif kan lekesi oldu korunmadi ayin 19 zu ilişkiye girdik ve kasiklarimda ve gogsumde hafif agrilar var kasiklarimda segrimeler var acaba kaldimmi??

  burcuburcu

  merhaba eylulun 17 de adet oldum ve 6 gun surdu adetım bıttıkten ertesı gunu bırlıkte olduk ve yırmı gunde sadece 4 kere bırlıkte oldum hamıle kalabılırmıyım yorumunuzu beklıyorum acıl

  Ebrar

  Ben nişanlımla adetimin son günü iliskiye girdim. Içime boşaldı. Aradan 12 saat geçtikten sonra bir tane norlevo içtim. Daha sonra aradan bir hafta geçtikten sonra benden kan geldi koyu bir şekilde iki gün devam etti. Bunun sonunda yine birlikte olduk. Aradan 2 gün geçti diğer bir tane norlevoyu o zaman attım. Ama kasıklarım Dada Ağrı var. Her birlikte olduğumuz da Ağrı oluyor. Normalde de olmaya Başlıyor Ağrı. Aradan geçti 1 hafta kadar yine kanama oldu. Bunun sebebini ogrenbilir miyim? Bir de hamile kalma riski yoktur dımı?

  eses

  Mrb biz esimle yumurtlama gununu fark etmeden iliskiye girdik ve sabahinda baya kanamam oldu icime bosalma gibi birsey olmadi ama hamile kalmak istemiyorum su anda sizce bir tehlikesi olur mu hamile kalabilme ihtimalim nedir

  tülin

  benim adetim 27 eylülde geldi 1 ekimde ilişkiye girdim fakat daha kanama vardı en son 9 eylülde grdim eşim boşaldı ama hemen kalktım yıkadım sildim hamile kalırmıyım lütfen bilgi veriniz zor durumdayım

  özlem

  benim adaetim 27 eylülde geldi 1 ekimde birlikte olduk eşimle kan vardı daha en son 9 ekimde girdik ve içime boşaldı ama hemen kalkıp yıkadım ve sildim lütfen bilgi verimisiniz hamile kalırmıyım zor durumdayım

  gonul yaram

  Benim adetim ûc gun suruyor esimle her gun iliskiye girdik adetimin son gununde bile hamile olma ihtimalim varmi cok istiyorum anne olmayi

  erdogdu

  Adet gunumden bi gun evel iliskiye girdim icime esim bosaldi 20 dakika durdu icimde. Bugunde adet oldum hamile olabilurmiyim

  ayse nur

  Esimle dun yani adetimin 2.gunu iliskiye girdik icime bosaldi ve bi sure kaldi.kanamam azaldi dogum kontrol hapi kullanmali miyim ? Hap.zararli diye.kullanmak istemiyorum yarin adetim devam ederse hapi kullanmamayi dusunuyorum ama adetim kesilirse hap kullanmak icin gec kalmis.okur.muyum ?

  g guzel

  Eşimle ayın 3.de ilişkiye girdik içime boşaldı tekrar 9.tekrar ilişkiye girdik yine içime boşaldı bugün ayın 13.adet oldum gebelik ihtimalim varmidir acil cevap verirseniz cok mutlu olurum şimdiden tesekkurler

  ekinn

  merhaba. Esimle adetinden 12 gün sonra sürtünme oluyla ilişki yaşadık bunu birkaç gün yaptık herhangi bi boşalma olmadı bugün adetime bir iki gün var esimle iki üç kez üzerimzde kıyafetler olduğu şeklde yakınlaştık ancak lavaboya gittiğimde iç çamaşırımda lekelenme gördüm bunu iki kez yaşadım sebebi nedir sizce hamile kalmış olabilir mym

  bu sekilde iliskiye girmiş olmuyorsunuz. Dolayısıyla hamile kalmanız olanaksizdir. O gormuş olduğunuz lekeler cinsel organınızdan gelen akıntıların bıraktığı lekelerdir.

  Eda yılmaz

  Adetim 6 gün sürüyor ve adetimin 3. Gününde esimle tersten ilişki yaşadık bir boşalma olmadı acaba hamilelik riskim varmıdır?

  hayır boyle bir risk yoktur. Bu sekilde hamile kalamazsınız.

  melek

  Merhaba. Benim esim asker izne geldigi gun adetim bitmisti. İliskiye girdik icime bosaldi.. Az bisey damla damla kan geldi .. Ertesi gun yine iliskiye girdik .. Benim adetim duzensiz erken oluyorum .. Hamile kalma ihtimalim varmi acaba

  zeynep ayse

  Merhaba ben normalde 3gun adet oluyorum son gunun gecesinde esimle iliskiye girdik bn usteydim fakat iceri bosaldi 8ay once yeni dogum yaptim ayrica emziren bir anneyim suan ekim 20 de adet olmam gerekli 3-4 gundur kasik bolgemde kasilmalar var hamile kalma ihtimalim var mi acaba

  bm

  merhaba benim adetim 7 gün sürüyor 4-5 günden sonra akıntı olarak geliyor. 3.günü ilişkiye girdik korunuyorduk 4. gün adetim kesildi sizce sorun nedir hamilelik söz konusu mu

  asiye

  Benim adetim 4 gün sürüyor ve ben hastalığımın 8. günü eşimle ilişkiye girdim eşim çok az içime boşaldı hamile olabilir miyim?

  Evet hamile kalma olasılığınız var. Hamilelik durumunu anlamanızın en iyi yolu test yapmaktır.

  gozde

  Merhaba bgun esimle birlikte olduk tam birlikte olmus sayilmayiz sadece surtmeler oldu daha cok oncden birlikte olduk tabi de adetiminde 4. Gunu bugun ve icime girmeden surterken bosaldi sadece eve geldim idrar ciktigimda ufak kanlar geldi. Hamile kalma olasiligim var midir icime bosalma olasigi var midir yani

  damla

  Ben 4 gün adet oluyorum.Eşimle adetimin ilk gününde birlikte olsa boşalsa içime hamile kalma olasılığım olur mu?

  esra kayhan

  Adetimin bittiği gün eşimle ilişkiye girdim ve o gün sadece kahverengi lekeler geliyodu hamile kalirmiyim.

  lütfen cevap veriniz

  Merhaba adetimin 2.günü esinle ilişkiye girdik 2 kez içime boşaldı adetin 4 gün sürüyor 3.günü akşam gibi kesildi hamile olabilirmiyim lütfen cevap ..

  kübrs

  10 kasım reglimin ilk günüydü. Yoğun olarak 4 gün , lekelenmelerle 5-6 gün sürüyor. 13kasımı 14kasıma bağlayan gece ilişkiye girdim,eşim içime boşaldı. hamile kalma olasılığım var mıdır? ertesi gün hapı kullanmam gerekli midir? 3 aylık evliyim henüz bebek sorumluluğunu almak istemiyoruz. teşekkür ederim.

  Erva

  Merhaba adetim 4 5 gün sürüyo 11kasımda adt oldum 14kasımda esimle ilişkiye grdk adetimin 4.gecesnde ilişkiye girdik bosalma olayı oldu sizce hamile kalırmıyım?

  ebru

  Merhaba benim adetim 4gün yoğun kanamalı diğer 2gün belli belirsiz devam ediyor. Adetimin 5.günü korunmadan ilişki yaşadım. Ve ilk boşalmasından sonra art arda 2kere daha oldu. Yeterince temizlemediğini düşünüyorum ve korkularım var. ilişkiden sonra tüm kanamam kesildi. Ve o günün üzerinden 5gün geçti ufak kasık ağrılarım oluyor geçiyor. Hamile kalma riskim var mıdır? Teşekkürler.

  Hacer

  Adetim 5 gün sürüyor geçen ay ayın 11inde oldum bu ay ise ayın 6 sında oldum 4.günü eşimle ilişkiye girdik içime boşaldı ertesi gün azda olsa kanamam devam etti sizce hamilemiyim Sol kasığımda ilişkiden bu yana ağrı var.

  Bu durumda hamile kalmanız yada hamile olmaniz zor görünüyor.

  hayat olsun

  Ben 3agustosta adet oldum 4gun surdu ve esimle 13agustosta iliskiye girdim fakat vajina agzinda bosaldi icine degil ondan sonrada hamile oldugumu ogrendim sizce boyle birseyin olmasi normalmi lutfen bilgilendirirseniz cok sevinirim

  ÇİÇEK GÜL

  hamile kalmam için hangi günleri ve saatleri tercih etmek gerek
  birde hastalığıma 1 hafta varken ilişkiye girdim hamile kalma oranım % kaçtır

  dilan uslu

  İyi geceler ben iki yıl oldu evlendim ama geç adet görüyorum en son beş ay önce adet gördüm. şimdi adet oldum ve altı gün sürdü bugün bitti ne zaman ilişkiye gireceğim bilgi verirseniz çok mutlu olacagım

  ayse er.

  Merhaba benim geçen ay düğünüm vardı ayın 30unda adetim dugune denk geleceği için desolett hap kullandım 4-gün ayın 4unda tam olarak adetim bitti bu süre içinde eşimle ilişkiye girdik ama içime boşalmadigini söylüyor şimdi adet olmadım hala hamile olma ihtimalim var mi acaba yoksa kullandığım ilaçın böyle bi yan etkisi falan olabilir mi

  Hatice

  Adetliyken ilişkiye girince hamile kalabilirmiyim ? Adetin kaçıncı günü ilişkiye girersem hamile kalabilirim ? Kızlarrr kızlarr cevaplarınızı acil bekliyorum

  bah

  Ben ayın 29 oluyordum her ay ama geçen ay olmadım bunun üstünden 15 gün gecikti aca hamilemiyim dedim doktora gittim doktor ultrasonla baktıktan sanra hamile değilsin dedi idral test yaptım ve hamile çıkmadım ve eşim benimle kavga ediyo evleneli 9 ay oldu cocuk istiyo 2 gündür hasta oluyorum ama esime söylemiyorum benimle tartışmasin diye cocuk olmasi icin napabiliriz lütfen yardım edin

  ezgi

  adetim 4 gün sürüyo 5.gün eşimle ilişkiye girdik ve içime az bosaldı yarsı dısarıya cıktı hamile kalma ihtimalim var mı acaba inşallah kalırmm

  mine

  Merhaba adetimin son gunu iliskiye girdik esimle ve icime bosaldi hemen yikadim.hamile kalma riskim varmi acaba??

  d.f

  iyi gunler ben 4 aylik evliyim ve hic korunmuyorum.. ilk gun iliskiden sonra adet oldum ve her adetim bazen 10 bazen 15 gunu iliskiye giriyoruz ama bi turlu hamile kalamiyor esim cok istiyor benimde enfeksiyon rahatsizlim var. Yardimci olabilirmisiniz hangi gunlerde daha uygun olur yumurta icin.

  aslı

  Doğumun 5. Ayındayım yani doğum yapalı beş ay oldu eşimle ilişkiye girdim içime boşaldı bu durumda hamile olma olasılığım nedir

  PınarG

  adetimin 11.günü esimle ilişki yaşadık korunmasız hamile kalmış olabilir miyim? Çok merak içindeyim.

  Evet hamile kalma riskiniz var. Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda vardır.

  selin

  adetim normalde 5 gün sürüyor ve 5. Günü cok az kanamam oluyor vee adetmn 5. Günü ilişkiyee girdm ama eşim icime bosalmadı ve cok acı hissettm bugun 6. Günü kanamam devam ediyor az da olsa hamile kalmaa olasıgım var mı zeck suyundanda hamile kalınır mı cünkü icine bosalmadı

  burcu

  benimde bi sorum olacaktı adetim en fazla 4 gün sürüyor ve ben eşimle 3.günü ilişkiye girdim bir defa fakat içe bosalma olmadi sizce hamile kalma ihtimalim var mı bu arada 31 aralıkta adet oldum 2 ocakta ilişkiye girdik ve ben hala adet olmadım sizce nedeni nedir şimdiden teşekkürler

  Aslı

  Eşimle adet gunumun ilk gunu iliskiye girdik 2 kez sadece birkez icime bosaldi. O gün de daha yeni adetim baslamis azda olsa kanamam vardi hamile kalie kalir miyim ?

  ebru

  meraba ben esimle adetimin 4. gunu iliskiye girdim ve iki defa vajinama bosaldi ardindan hemen idrarimi yapip soguk suyla vajinami yikadim sizce hamile kalma ihtimalim var midir lutfen yardimci olunn

  selvi

  regl dönemim 4 gün sürüyor eşimle 3. günü ilişkiye girdim içime boşaldı kanamam kahve rengine döndü hamile kalma olasılıgım nedir

  bebeğim

  Ben eşimle adetimden on beş gün sonra iki gün arayla ilişkiye girdik hamile olma ihtimalim var mı sadece o iki gün korunmasız ilişkiye girdik daha sonra ve önce girmedik lütfen yardımcı olun

  deniz

  Ve adet duzensizligim 1 kere falan olmuştur çok endiseleniyorm adetliyken ilişkiye girdiğim için duzensizlim olmuş olabilirmi

  dgüven

  Ben normalde doğum kontrol hapı kullanıyorum 2 yıldır. Bu ay içinde 1 gün ilacimi içmeyi unuttum ve unuttuğum ilacı bir daha atmadım.o gün ve 2 gün sonrasında eşimle ilişkiye girdik ve kasiklarimin ağrısı başladı 2 gün sonra da kahverengi akintilarim basladi ve 1-2 damla da kan ama çok çok az. Ustelik adetime daha 8 gün var. Hamile olma ihtimalim var mi ?

  seval

  adetimin 4 günü eşimle ilişkiye girdik eşim içime boşalmadığını söylüyor ancak adetimin birinci gününüde hesaba katarak 10 . günde birkaç damla kanamam geldi hamile kalmış olabilir miyim

  yesim

  Mrb benim adet donemin 4 gun suruyo . Adet duzenlenmesi icin adetimin ikinci gunu dogum kontrol hapi kullanmaya basladim. Esimle adetimin 3. Gunu ilskiye girdik. Tedirgini . Ertesi gunu hapi almama gerek varmidir?

  gamze

  Merhaba ben 5aylik evliyim daha.subatin 5regl oldum ve 10subatta bitti. Tekrardan 17 ve 18 şubatta kanamalar oluyo ve hala devam ediyo azda olsa. suan yumurta catlatma kanaması mi oluyo acaba ve eşimle evlendigimzden beri korunmuyruz bebek istyruz ve ben 35gunde regl gören biriyimve yumurtlama günlerim ne zmn acaba..

  elmas

  Esimle adetimin son gününde ilişkiye girdik sonrasında iki gün felan az az kanamam oldu bir ay sonrada adetimm bir hafta gecikti ama adet gördüm mide bulantilarim var uüstüne hamile kalma riskim varmi?

  burcu er

  Ben adetimin bittigi gün evlendim kızlıgım bittiği gün bozuldu ancak iliskiye girdikten sonra kan geldi ve biz devam ettik tekrar ve yine kan geldi esim dısarı bosaldı ama peçeteyle sildikden snra tekrar devam ettik hamilelik olasılığı var mı ve onun spermindede kan vardı ama o silerek tekrar devam etti zevk suyu geldi ama hamilelik varmıdır

  acilll

  sabah 7 de adet oldum aksam 3 bucuk 4 gibi kocam icime bosaldi hamile kalma riskim var mi acil yardim edin adetim duzensiz ve 4 gun suruyor

  gamze

  Hocam ben şimdi napicam bilmiyrum hâlâ regl oluyrum bitmedi kahverengi bi şekilde geliyo artk dayanamadm 2gun önce test yaptım negatif çıktı ama kan gelirken yptim şimdi yumurtlama donemimi hangi regldan başlayıp hesaplicam sasrdim regl tarihlerim(5/10subat) ve(17/20 Şubat) ne zman test ypayim tekrardan ayriyetn(kahverengi geliyo 2gundur regl)

  çilem

  Merhaba hocam ben 09/02/2015 tarihinde adet oldum ve 14/02/2015 tarihinde bitti biz o akşam korunmasız ilişki yaşadık esimle sonra 16,18,21 tarihlerinde de korunmasız ilişki yaşadık hamile kalmış olabilir miyim bu arada 30 günde bir oluyor düzenli bir şekilde şimdiden teşekkürler.

  essum

  Merhaba hocam 23/02/2015 te regli olmam gerekiyordu fakat olmadim 22/02/2015 gece iliskiye girdim iliskiden sonra birkac damla kan geldi hasta oldugumu dusundum.fakat bugun 24/02/2015 ben hala hasta olmadim test yaptim negatif cikti sebebi ne olabilir

  Kami

  Size bişey söylemek istiyorum.. Kimin içine soksam akşamı adet görüyor neden :D 5 kere geldi bu başıma

  Huseyin

  Merhana sevgilimin adeti 5 gun suruyor 3.gunu surtunme yoluyla iliskiye girdik karina bosaldim peceteyle silerken vajinal bolgesinide ayni peceteyle silmis adeti azalmi ama ertesi gun yine gelmiş mide bulantisindan baska bi belirtisi yok sizce hamie kalabilirmi?

  themist

  Merhaba iyi günler. Eşimle adetimin ilk günü birlikte olduk ve içime boşaldı. Şu an üçüncü gündeyim ve devam ediyor. Aşırı mide bulantım var. Hamilelik riskim nedir?

  ccc

  Mrhba bn esimle adetimin 3. Gunu iliskiye girdim ve icime bosaldi adetim7 gun suruyo hamile kalma olasigim nedir?

  meryem

  Merhaba iyi günler ben nişanlımla ilişkiye girdim ve ilişkiye girmeden 1 gün önce adet dönemim başladi adeti durduran ilaclardan kullandim ve ilişkiye girdi az bişey içime boşaldi sonra geri cekti kendini ilişkiden sonra kanamam devam etti 2 3 gün. Acaba ilaclardan mi kaynaklaniyor bilwmedim. Hamile kalma olasiliğim var mi?

  dilos

  Merhaba ben nisanlimla adetinin 6. qünü birlikte oldum aslında kondom kullanyoduk ama patlakms sanırım tam içime bosaldiğini syliyemem hamile kalma ihtimalim var mi

  firuze ersan

  ben adetımın 3.gunu ılıskıye gırdım ama ıcıne bosalıp bosalmadıgından emın degıl nişanlım eger ıcıne kaçtıysa hamıle kalırmıyım dogum kontrl hapıda kullanıom gebelıgı önlermı acıl cvp lutfen

  seren

  Adet olmadan iki gün önce esimin zevk suyu icime bosaldi regl oldum iki gun sonra ama hic karsilasmadigim bas donmesi ve mide bulantisi oluyor ve defalarca kustum Hamile kalma olasiligim varmi bana yardimci olun lutfen

  duygu

  Meraba ben normal sartlarda bugun adet olmam gerekiyodu ama dun ge e iliskiye girdkk ve esim icime bosaldi normalda ayin ilk haftasi oluyrum ama hala olmdim adet baslangic doneminde hamilr olasiligi varmidir hala adet olmafim cunku

  Maya

  Merhaba ben eşimle adetimin 3.günü ilişkiye girdim normalde 5 6 gün sürüyor ama o gün kesildi hamile kalmışmıyımdır

  Maya

  Adetimin 3.günü eşimle ilişkiye girdim ve adetim kesildi hamile kalırmıyım ?

  emel

  Mrb ben çok düzensiz adet oluyorum adetim bittikten
  2 gün sonra ilşkiye girdik erkek arkadaşım
  Korundu kontrolde ettk ama bi iki defa çok az
  Korunmadn yaptık ama 1 dk bile sürmedi çok
  Dikkat ettim yolculuğa çıktım stres yaptım
  Ve idrarımda kan oldu yanma oldu böbreklerim
  Ağrıyo aşırı sinir var adetim baya gecikti
  Olasılık nedir yardmcı olun

  tugçe

  merhaba eşimle adetinin son günü ilişkiye girdik içime boşaldı ve sabah ertesi gün hapı kullandım suan aradan yaklasık bir ay gecti ama hala adet olmadım hamile olma ihtimalim varmıdır sizce.

  ceylan

  Merhaba hocam, erkek Arkadasimla bugun iliskiye girdim. Kizligimi bozdu ve icime bosaldi. 10gun once adetim basladi.. Hamile olma. Olasiligim ne..

  dlk

  Merhaba ben 6 martta adet oldum.4 gun suruyor yumurtlama tarihim nedir . Korunmasiz iliski suruyor. Cocugumuz olmuyor 7 aydir beraberiz ve ben 21 yasindayim 23 gunde adet goruyorum

  karamel

  Mrb adetimin 2 inci veya 3 uncu gunu iliskiye girdim ve 17 18 gun kadar oldu asiri bi migde bulantisi yasiorum ve bas donmesi yasiorum acaba hamilemiyim lutfen yardim edin .

  hatice

  Adetim bittikten 2 gun sonra erkek arkadaşım vajinamin üzerine bosaldi hemen yikadim hamile kalirmiyim?

  gizli

  İlişki sonrası içine başlama oldu ama adet başladı 4 saat sonra hamilelik olur mu

  yosi

  Mrb eşimle adetimin 6.gunu ilişkiye girdik fakat sırtıma boşaldı hamile kalma olasılığı ne kadar ?

  seda

  Meraba lutfen yardmci olun .adet olmama bi hafta vardı erkek arkdsmla korunmasz ilski yaşadım icme bosaldgni htrlamyorm.iliskiden 4 yada 5 saat sonra da ertesi gün hapı aldim ictim.iliskinin ertesi günü kan gldi kahve ve pembe tonlarında acaba adet mi oldum eğer adet kanamasi ise halen olyrm 6gün dür bu hamilelik belirtsi olabilir mi yardm edin Ltfen. Vee de erkek arkdsmla bu dongude prezervatif yoluyla korunmali ilskye grdik ama yinede Korkyrm hamile mym yardm edin.

  bircan aymaz

  İyi akşamlar ben Mart 5 de adet oldum adeti 3 gün sürdü Martin 12 de Korunmasız beraber olduk birkaç defa sizce hamile kalma olasılığım varmi

  isimsiz

  Merhaba ben adetimin son gunu eşimle korunmasiz birlikte olduk ve icime bosaldi.. sonrasinda hic 1damla bile olsa kanamam gelmedi.. hamile olma riskim varmı?

  migriban

  Merhaba ben ayin 11 inde adet oldum ve adetimin 5.gunu eşimle iliskiye girdik ve iki kez içime boşaldı ve adetim 6 gün sürdü hamile kalırmiyim

  mihriban

  Merhaba ben ayin 11’inde adet oldum ve adetimin 5. Gununde ilişkiye girdim ve iki kez icime boşaldı ve o gün adet kanamam yoktu dicek kadar azdı 6. Gün adetim bitti hamile olabilir miyim

  esil

  Mrb eşimle adetimin bittigi gun ilişkiye girdik ilk defa 3 kez içime boşaldı ama suan bi kaç saat geçmesine ragmen hafif hafif kan geliyo hamile olabilir miyim ayrıca ertesi gün hapı olarak hangi ilacı alabılırım etkisi olur mu yarfım edin…

  Mine ardi

  Merhaba adet olacağım gün nişanlımla birlikte olduk kızlı gün bozuldu ve 4 gün geçti adet olmadım hamile kalma riski varmı sizce cvp yazarsaniz çok sevinirim Teşekkürler

  OGZ

  merhaba kız arkadaşımla adet olduğu ilk gün ilişkiye girdik ilişkide kız arkadaşımın içine boşaldım. kız arkadaşım hamile kalırmı?

  cane

  Adetimin 4günü iliskiye iki defa girdim içime. Bosaldi hamile kalma ihtimali ne tesekkurler

  aycan

  adetim 5 gün sürüyor bugün 2.günüm 5. günümde ilişkiye girersem hamile kalırmıyım

  aycan

  burda kimse cevap vermiyor mu

  ilknur

  Doğum kontrol hapı kullanıyorum hap vittikten 4 gün sonra adet oluyorum eşimle 3. Günü ilişkiyebboşaldıiçime boşaldı ama tam içine sayılmaz hemen kalkıp sildim 5 dk sonra gidip yıkadım sizce hamilemiyim lütfen cvpbnızı bekliyorum

  M syl

  Benim 4 yasinda bir kizim var esim bi sure kendi kurundu ama simdi cocuk istiyuruz 8 aydir yapiyuruz olmuyu neden olabilir

  glee

  Meraba arkadaslar ben 21 martta adet oldum adetim 5 gün sürüyor ancak 23 martta eşimle ilişkiye girdim ve içime boşaldı bunun üzerine azar azar kanama surdu sizce hamilemiyimdir cevabın sonuna gule yazarsanız bana attınız cevap oldunu anlarım tesekkurler

  mustafa

  Ben arkadaşımla ilişkiye girdim fakat adet olmuştu adetin 4 günüydü beraber olduk ama içine bosalmadim ilişkiden sonra adeti 3 gün surdu ve şimdi adeti biteli 29gun oldu bir haftadır ağrısı sancısı ve akıntısı var adet olurmu yada hamile kalma olasılığı varmıdır lütfen cevap verin

  writeS

  Adetimin 2 günü ilişkiye girdik kan dursun diye banyoda iliskiye girdik icime girdi ama boşalacagini abladiginda cıktı ve bittikten sonra tekrar kanamam oldu ama hafif bi kesintim oldu hamilelik riski varmi acaba ?

  Sevda

  Adetliyken ilişkiye girdim, bosalma falan olmadi 5 kere test yaptim sonuc negati cikti adet gecikmesi oldu her ayin 1 inde adet oluyorum fakat kilo aldim istahim acildi doktora sordurdum hamile olamazmisim . Net bilgi verir misiniz lutfen

  tarik

  Gunaydin merhabalar kolaygelsin esimin adet donemi 4 surdu bittikten 1gun sonra iliskiye girdim ve icine bosaldim sizce hamile kalmismidir

  tarik

  Cevabınızı bekliyorum

  Sevda

  Adetliyken ilişkiye girdim, bosalma falan olmadi 5 kere test yaptim sonuc negatif cikti adet gecikmesi oldu her ayin 1 inde adet oluyorum fakat kilo aldim istahim acildi doktora sordurdum hamile olamazmisim . Net bilgi verir misiniz lutfen

  Gamzeli

  Erkek arkadasimla ilişkiye girdik ve kan geldiğini gördüm adet olmusm ama çok geç fark ettik içime bosalmadi. Hamile kalma şansım varmi dır ? Çok korkuyorum migdem bulanıyor hala adetim devam ediyor zevk suyu olduysa diye korkuyorum..

  lütfen yardımcı olun ?

  Yusuf emre

  merhaba kız arkadaşım adetken sürtünme yoluyla birlikte olduk ben yorgana boşaldım vajınasına da geldi biraz fakat içine değil fakat kız migdem bulanıyor falan dedi adeti de gecikmiş hamile olabilir mi acayip korkuyorum

  esmer yar

  Merhabalar. Ben 6 aylık evliyim. Yumurtalık kistimden dolayı yaklasık bes ay yasmin kullandım. Martın 13unde hasta oldum 18i son gunuydu ve esimle prezervatif kullanarak son gun ilişki yasadık. Adet bitiminden sonra yasmine devam etmedim. Esimle o gunden beri ilişki yasamadık. Ve suan adetimde gecikme olur mu yasminden kaynaklanarak. Veya hamile olabilme durumum nedir?? Bulantılarim var cok az. Vede cok asırı canım farklı yıyecekler istiyo vede buyuk kucuk tuvalete cok cıkıyorum bi yandan da adet olacakmısım gibi bel agrım var.. Yardımcı olur musunuz lutfen

  Dilara Açıkgöz

  31 martda adet oldum. Nisan 4 banyo yaptım az az kanamam geldi adetimin son günleriydi. Pazar günü sevgilimle ilişkiye girdik prezervatif takmadı ama içime de boşalmadı çıkartıp göbeğimin üstüne boşaldığını gördüm zaten boşalmadan 20 saniye önce çıkartıp üstüme boşaldı göbeğimi yani sonra temizlendik ıslan mendinle …
  HAMİLE KALMAAA OLASILIĞIM VAR MI ?
  VE ADETTE SONRA NE ZAMAN YUMURTALIKLAR ÇALIŞIR ?
  ADETDEN 2 GÜN SONRA İLİŞKİDE HAMİLE KALINIR MI ?

  vay başıma gelen

  Merhaba. Adetim 6 gün sürüyor. Eşimle 6. gün gecesi ilişkiye girdik ve kondomun parçalandığını bir kaza olduğunu söyledi. Sabah kalktığımda azcık kan gördüm. Bu durumda hamile olunabilir mi? bilgi verebilir misiniz lütfen.

  eren

  Kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik kiz arkadasim adetinin son gununde kilodu ve pet i vardi bendede baxer vardi 2 kez bosaldim kilodunun ustune hamile kalabilir mi ?

  eflatun

  Merhaba benim adet dongum 28 gun ve en fazla 5 gun suruyor 1 nisanda adet gunumun ilk gunuydu adet gunumun basladigi gunden 12.ve 13. Gunu korunmadik hamile kalma olasiligimi merak ediyorum tezekkurler.

  güneş

  dün eşimle ilişkiye girdim adetim ayın 4 de başladı bitiş tarihi 8 de bitti ayın 15de ilşkiye girdik ve eşim vajinaldan cıkacana yakın boşaldı hamile kalma olasılıgı varmı acil cevap

  Ties4m

  Merhaba.
  Adet’i bitiyor, bitiminden 6 saat sonra ilişki yaşamadan Vajina altına sperm bıraktım. Ertesi gün ella Kullandı Hamile olması mümkünmü ? Yardımcı olursanız müteşekkir olurum

  huriye

  nisan 28 i de adetim basladi her zamanki gibi duzgun olarak adet gordum. mayis ayinin 4 unde bitti ve 2 gun sonra esimle iliskiye girdim carsamba ve persembe gunleri 2 gun gecti bugun cumartesi esimle iliskiye girmem gerekir mi hamile kalmam icin yeniden yoksa adetten sonra ki iliskilerim yeterli mi yada hangi gun iliskiye girsem net sonuc alirim.
  ayrica iliski sonrasi esim bi kac dakka bekledi ve belimin altina yastik koyduk. bebek sahibi olmak istiyorum ne olur yardim edin bana lutfen…

  hande

  Merhaba bende polikist var adetim oldukca duzensiz 2 ay gelmedi simdi ise yaklasik 2 haftadir araliksiz siddetli olmasa da adet kanamam var. Bu durumdayken sürtünürken
  disaridan vajinamin disina bosalma olursa hamile kalma ihtimalim var mi(bakireyim)?

  Dilsat

  Merhaba…
  Bende adet duzensizligi var. Ve suan sadece tuvalette yada peceteye sildigim de kahverengi gibi leke geliyor. Esim bu sekilde icime bosaldi ama sonra hemen kalktim lavobaya gittim ve o anda iliski esnasindada icimden sprem cikti. Cikanda kanli kariskti. Hamile kalma riskim nedir

  Melis

  Merhaba 28 yaşındayım korunmasız olarak ilişkiye giriyoruz ilk ilişkimizde ertesi günü hapı kullandık daha sonra bıraktım ve sürekli eşimin içime boşalmasına rağmen regl günümden 1 gün önce kanamam geldi 4 gün sürmesi gereken regl 3.gün bitti ve aynı gün yine ilişkiye girdik hamilemiyim değilsem niçin?

  Hamile olup olmadığınızı bilemeyiz ki. Bunun için hamilelik testi yapmalısınız.

  Mertcan

  Merhaba: ben eşimle yaklaşık 1,5 hafta önce sık sık ilişkiye girdik ve ben geri çekilmeyi tam yapmadım yani içine çok fazla olmasa da spermler gitti ve sonra adet gününe yakın tam anlamıyla içine boşaldım şuan adet olmadı ama hissediyorum olacağım diyor test yaptık sonuç negatif çıktı lütfen yardım eder misiniz hamile kalma olasılığı var mıdır?

  Hamilelik istiyorsanız. Adet bitiminden 4-5 gün sonra 2 günde 1 ilişkiye girmelisiniz. Adetten önce girilen ilişkilerin hamilelikle sonuçlanması zordur.

  Nur

  Adet olduktan 7 günsonra kalma olasılığı varmıdır?

  Kanama olabilir ancak bu kanama adet olarak kabul edilmez. Kanama uzun zaman devam ederse (2-3 gün) Bir kadın doğum uzmanına muayene olmanız gerekir. Buna dikkat edin.

  Sevda

  Merhaba adetimin 2 gecesindeyim normalde az kanamam olur, esimle ilşşkşye girdim ve içime boşaldı hamile kalma riskim varmıdur :(

  asya

  ahdet olmama yakın ilişkiye girdim ve içime boşaldı ve kasıklarım cok ahrıyo cok az miydem bulanıyo başım donuyo ve başım ahrıyo acaba hamılemiyim

  Ayşegül

  Merhaba ben 19 yaşındayım adetim 4 gün sürüyor eşimle adetimin 2. Günü ilişkiye girdik içime boşaldı sizce hamile kalırmıyım?

  hale

  Dogumdan sonra ilk adeti gordukten sonra hamile kalinirmi yoksa diger aylardami hamile kalinir?

  Adet görmüş olmanız tekrardan doğum için hazır olduğunuz anlamına gelir ancak kesin hamile kalırsınız denemez.

  erdal

  merhaba kız arkadaşımla ilişkiye girdim pazartesi günü adeti başladı salı günü akşamında beraber olduk çok fazla değil fakat çok küçük bir miktarda sperm gittiği konusunda şüphem var. hastalığı 6 gün sürüyor. böyle bir durumda gebe kalma durumu var mıdır ?

  Çagla

  Merhaba ben en son kasim ayinin 25.de olmustum adetim cok duzensiz doktorum bana bir ilac verdi hormon duzenleyici normalde 15.gun icip adet olmam gerekiyordu ama ben 9.gunu adet oldm ayin 24.de suan adetimin 3.gunu acaba adettim bittikten sonraki gun iliskiye girsem hamile kalabilirmiyim yada bana ne zaman hamile kalabilir soylermisiniz 2.senelik evliyim lutfen yardim edin

  Bengisu

  Merhabalar.Ben hasbelkader bekaretimi kaybettim.yarın ilk kez erkek arkadaşımla birlikte olmak istiyorum.İlk birlikteliğim olacağı için prezarvatif kullanmak istemiyorum.Adetimin 4.günü olacak ve içime boşalmasına izin vermeyeceğim.Sizce hamile kalma ihtimalim yüzde kaçtır?

  Ayşe

  Merhaba! Eşim ile adetim bittikten çok süre sonra yani diğer adetime de çok süre kala o ara dönemde birlikte olduk.Aradan 20 gün geçtikten sonra adet oldum ve adetimin üçüncü günündeyim normal seyirinde devam ediyor herhangi bir değişiklik yok fakat döllenme süreci falan 15 günü bulabiliyormuş yani şu an adet olsam da hamile olabilme ihtimalim var mı? Çok acil cevaplarsanız memnun olurum.

  Deniz

  merhaba benim adetim 5 gün sürüyor 5. 6. Ve 7. günde eşimle ilişkiye girdik ve içime boşaldı hamile kalma olasılığım varmı ve bu ay ki adet dönemim 5 gün gecikmis ti yardimci olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  Deniz

  merhabalar benim adetim 5 gün sürüyor 5. 6.ve 7. günde eşimle birlikte olduk icime boşaldı ve adet dönemimde 5gün gecikmisti bu durumda hamile kalma olasılığım ne kadardır

  Meltem

  Merhaba . Adetim 4 gün sürüyor. Üçüncü günü erkek arkadasımla ilişkiye girdik içime boşalma olmadı ama bulaşabileceğini düşünüyorum . Böyle bir durum söz konusuysa hamile kalmak gibi bir risk var mıdır ? Ertesi gün hapı kullanmalı mıyım ?

  Berk

  Öncelikle merhaba 22 yaşındayım ve ilk evliliğimi yaptım eşimle bir cocuk yapmayı düşünüyoruz fakat kadınlar adet döneminde hamile kalmıyorsa adet döneminde yapmamak için ne yapmalıyım kadının adet döneminde oldugunu yada olmadıgını nasıl anlayabilirim…

  Mine

  İyi günler aletimin 5.gününde ilişkiye girdim normalde 6-7 gün süren adetim ilişkiye girdikten sonra bitti 5.günde de leke gibi geliyordu zaten hamile kalmış olabilir miyim. Teşekkür ederim

  Mine

  İyi günler aletimin 5.gününde ilişkiye girdim normalde 6-7 gün süren adetim ilişkiye girdikten sonra bitti 5.günde de leke gibi geliyordu zaten hamile kalmış olabilir miyim. Teşekkür ederim.

  zeynep

  Meraba ben sevgilimle adetimin ikinci gun iliskiye girdik icime bosalmadigini soyluyor ama gemede korkuyorum hamile kalirmiyim lutfen cevap verin

  Ayşe

  Merhabalar
  Esımle ilişkiye girerken kan geldi ve esim icime boşaldi adetim kesildi hamile ola bilirmiyim

  gizem

  merhaba benim bir sorum olacaktı erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk anal olarak içine boşaldı ama vajinaya deyip deymediğini anlamadık hemen 1 saat sonra ella kullandım hamile kalma riskim varmıdır. regl daha olmamıştım ama karın ağrım vardı. fikriniz benim için çok önemli cevabınızı çok acil bekliyorum.

  miri

  Adetimin 4. Gunu iliskiye girdik icime bosaldi esim ama oncesinde 1ay dogum kntrl hapi kullandim bu ayda aylik igne vuruldum hamile kalma ihtimalim varmi?

  nisa

  Ben nisanlimla yakinlastim ve o an adet oldum doktora gorundum kizlikta sorun yok normal adetiniz başlamış demişti ve bir ay sonra bi kanama gördüm ama akıntı halinde değildi normal adet günü kadar sürdü iki defa evde test yaptım yinede negatif çıktı midem bulanıyor psikolojik mi sizce hamile miyim lutfen acil cevap

  Samet

  Öncelikle teşekkür ediyorum…
  Eşimle adetinin 3. Gününde korunmadan ilişkiye girdik ve sabah uyandığımızda adet kanaması geçmişti acaba hamile mi eşim ayrıca eşimin adeti 7 gün sürüyor acil cevap bekliyorum….

  Deniz

  adetime 4 kala eşimle 2 kez ilişkiye girdik ve içime boşaldı hamile kalma olasılığım varmı teşekkürler

  Memet

  Eşimle ilişkiye girdik ilişki bittikten sonra anladıkki adeti gelmiş bi kaç damla kan geldi sonra ertesi gün adeti kesildi hamile kalma ihtimali nedir ???

  Yorumum kaybolduuu

  Yaptığım yorumu bulamadım o yüzden tekrar yapıyorum eşimle ilişkiye girdik adetinin geldiğinin farkında değildi ilk günü heralde ilişkide içine azda olsa kaçtı hamile kalırmıı ertesi gün kesildi adet gelmedi bi daha yardımcıı olun

  Serhat

  Nişanlı la sürtünme dediğimiz şeyi yaptık içine boşalmadı m oda korkuyor sürtünme yoluyla hamile kaldım diye çok korkuyor sizce olabilirmi acil cvp bekliyorum rica ediyorum yardımcı olun

  hatice

  Eşimle 1 haziranda ilişkiye girdik, adetimin son günüydü. İçime boşalmadı. İlişkiden 10 gün sonra göğüslerimde hassasiyet başladı. Hamile olabilir miyim ?

  esma

  adetımın ılk gunu esımle ılıskıye gırdık vajınama bosaldı hamıle kalma durumu varmı acıl cevap lutfen kalmak ıstemıyorum ne yapmam gerekıyor

  Selin

  24 mayista son adetim oldu ve 14 haziranda ilişkiye girdik hamile kalma olasılığım nedir?

  Sümeyya

  Merhaba erkek arkadaşimla adetimin 2.gününde gece anal ilişki yaşadık ve boşalmıştı sabaha karşi normal ilişki oldu ve vajinama boşaldı ayağa kalktım ve kan ile spermlerin aktıgını gördüm. Sizce spermatozoidler döllenme borusunda kalmış olabilirlermi ? gebe kalma şansım cokmu?
  cevabınız için şimdiden tesekkurler..

  ceyda

  Merhaba ben 03.06.2016 tarihinde adet oldum ve 3-4 gun surdu bittikten sonra esimle iliskiye girdik 11.06 tarihine kadar hergun bazen gunde iki defa iliskiye girdik ve 11.06 de geri almanyaya gelmek zorunda kaldım. Yaklasık bi haftadır kasıklarımda ve belimde kramplar oluyor ve asırı derecede yorgunluk var sizce hamile kalmısmıyım ? 01.07 de tekrar adet olmam gerekiyor testi ne zaman yapmalıyım ?

  ayca

  18 haziran adet oldum normalde 7 gün sürüyor.eşimle adetimin 5.günü birlikte olduk.hamile kalma durumum var mı

  dilek

  adetim 7 gün sürüyor.18 haziranda adet oldum.beşinci gün eşimle birlikte oldum.içime boşaldı çok az leke geldi.üç gündür ilişkiye girmiyoruz.hamile kalma durumum varmıcevap verirseniz sevinirim.

  ayşe

  adetim 7 gün sürüyor 3 gün normal diger günler azar azar son günü sürtünme yoluyla açık şekilde ilişkiye girdik ve boşaldı ön tarafa gwldi fakat içime değil hem yıkayıp sildim hamile kalma riskim var mı acaba teşekkür ederim şimdiden

  ayşe

  adetim 7 gün sürüyor 3 gün normal diger günler azar azar son günü sürtünme yoluyla açık şekilde ilişkiye girdik ve boşaldı ön tarafa gwldi fakat içime değil hem yıkayıp sildim hamile kalma riskim var mı acaba şimdiden sağolun

  misafir

  Merhalar ben adetimin ilk günü ilişki yaşadım fakat birleşme tam olarak olmadı boşalıp boşalmadığınıda bilmiyorum hamilelik durumum olabilirmi acil cevap bekliyorum

  Yagmur

  Merhaba ben adetimin 6.günü erkek arkadaşımla ilişkiye girdim korunmasız. 7.günü kan geldi 8.günüde kan geldi yani adetim devam etti ama çok kanama olmadı. Bugün iliskiye girdigimin 3.günü hamile kalma olasılığım varmı ella içmelimiyim lütfen cevaplarmısınız. Bide adet devam ederken hamile kalma olasılığı varmı

  afrahanne

  Merhaba. Adetimin 3. günü sevgilimle 4 5 kez birlikte oldum ve her seferinde içime boşaldı. Her ilişki sonunda ıdrarla atmaya çalıştım ama hamile kalma olasılığım var mı acaba ? Teşekkürler

  Nisan

  Merhabalar birşey soracağım benim adetlerim duzensiz ve bu adetimin ilk günü ilişkiye girdim ve içime bosaldi hamile kalma ihtimali varmı

  Cagla

  Geçen ay adet bitiminde ilişkiye girdim korunmasiz bir şekilde eşim içime boşaldı bu ay adet oldum yine fakat hala hamile kalma ihtimalim var mı? Herkes farklı bir şey söylüyor anlamadim

  Aslı

  Benim adetim düzensiz. Adetimin ikinci günü
  Erkek arkadasim içime boşaldı. Hamile kalma olasılıgm var mi sizce. Lutfen cevaplayin.

  Zehra

  Ben adetin son günü eşimle ilişkiye girdik fakat eşim içine boşalması diyo ama bende baş dönmesi hafif mide bulantısı var acaba hamileliğin.

  Sevda

  Merhaba ben 18 temmuzda adet oldum adetim 3 gun surdu ben adetimin 4 gunu de iliskiye girdim sbah kanama oldum ve kesildi aksama kadar sadce acik rengli tam kan rengi degl akintim oldu hala devam ediyo akinti hami kalma olasiligim var mi ?

  Sevda

  Merhaba ben 18 temmuzda adet oldum adetim 3 gun surdu ben adetimin 4 gunu de iliskiye girdim sbah kanama oldum ve kesildi aksama kadar sadce acik rengli tam kan rengi degl akintim oldu hala devam ediyo akinti hamile kalma olasiligim var mi ? Lutfen cevap bekliyrum

  Arzu

  Merhaba. Esimle adetimden 1 gün önce ilişkiye girdim. Dışarı boşaldı. Peceteyle temizledi ve 2. Kez birlikte olduk. Daha sonra adet günümde birlikte olduk yine dışarı boşaldı. 3 4 saat sonra adetim başlamıştı. 6 gün aralıksız kanamam sürdü. Fakat suan üzerinden 14 gün geçti ve göğüslerimde bir acıma var ve karnimda biraz şişlik . Acaba hamile miyim veya siskinlik usutmekten de olabilir mi. Çünkü karın ağrım ve ve usutmem var. Lütfen cevaplayın

  sevda

  mrb ben bakireyim sevgilimle sevisirken zevk alamiyom iccamasrnin uzerinde surtneyim dedi tamam dedim ana ped vardi çünkü aksamdan kahverengi bi iki damla vardi adet olabilirim diye ped kullandm ve sevgilin prezervatif takmsti surtnme sirasnda bosalms ve prezervatifin patladgni farketmemiş kilotuma gelmiş hamilelik durumu olmaz degilmi

  Seyduna

  Merhabalar. sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik . sevgilim adet döneminin 3 veya 4. günündeydi. ve sevgilim bakire bu arada. anüsun üstüne boşaldim. acaba vajinaya akmismidir diye tedirgin oldk. sevgilim bakire ve adet dönemindeydi. hamile kalma olasılığı var mıdır çok tedirginiz cevap bekliyoruz

  messa

  En son adet olduğum ay 21 haziran da başlamıştı 28 kadar bir hafta sürüyor adetlerim eşimle adetin ilk günü kondomsuz ilişkiye girdik içime boşalma olmadı yani hisettemedim oda boşalmanin olmadığını söylüyor fakat 21 temmuz da adet olucakken 4 gündür adetlerim gecikti yoğun bel ağrım ve karın ağrısı var hamilelik olabilir mi ?

  Lale

  Adetimin son günü sevgilimle sürtünme yoluyla açıktan bişeyler oldu ama vajınaa gırmedı bosaldı hamile kalmış olabilir mıyım

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Preeklampsi Önlenebilir mi
Doğum Kontrol Haplarının Zararları
Hamilelikte Kasık Ağrısı
Hamilelikte Cildimi Nasıl Korumalıyım
Gebeliğe Hazırlık
Hamile İken (gebe) Topuklu Ayakkabı Giymek Tehlikeli
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.