Sponsorlu Bağlantılar

sevimsiz

Öncelikle iyi günler. Adetim biteli 2 hafta oluyor, fakat hala bi kanama var Sürekli değil. Ağrı felanda hissetmiyorum. Neden acaba?

Normal adet kanaması 5-10 gün süren kanamalardır. Ve genelde bu tür kanamalar gün içerisinde ara ara ve süreklidir. Adet kanamalarında gelen kan genellikle koyu kahverengiye çalan, siyah ağırlıklı, pıhtılarla dolu bir sıvıdır.  Bu durumda, sizin durumunuz normal görünmüyor. Adet kanamalarınızda gelen kanın rengi açık kırmızı veya kırmızı ise, bu kanamalar gün aşırı 2-3 günde bir gibi düzensiz oluyorsa mutlaka bir doktora görünmelisiniz. Doktora muayene olmayı geriye bırakmamayı tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Arkadaşlarınıza önerin
Bu Yazıdan Sağlık Yorumları
rahime
14 Mart 2014

adetim biteli 10 gün oldu ilişkiye girdikten sonra tekrar gelmeye başladı damla damla kırmızı renkte geliyor ne yapmalıyım.şimdiden teşekkürler.

Kanamanın rengi önemli kırmızı berrak kanamalar normal edet kanamasından kabul edilmez. Durumunuz yırtılmaya bağlı bir kanama yada yaraya bağlı bir kanama gibi görünmektedir. Telaş etmeden bir kadın doğum uzmanına görünmenizi öneriyoruz. Geçmiş olsun.

Yazı Hakkında Bir Yorum Yapınız

Google Sayfamızı Beğenir misiniz?
.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Çikolata Kisti Nedir? Nasıl Oluşur?
Hemolitik sarılık İlaçları
Uykum Geldiği Halde Uyuyamıyorum
4. sezeryanı yapmayı düşünüyorum
Hamilelik ve Ürtiker
Göz Çevremde Soyulma Var
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.