elif k.

Öncelikle selamlar! Ben Elif, adet olduğumun 2. günü saat 12 ye gelirken akıntım çok geldi. Sizce bende kist olma ihtimali var mı? Karnım çok ağrıyor… kız-17

Değerli ziyaretçimiz adet dönemlerinde akıntı ve akıntının miktarı kişiden kişiye oldukça büyük farklılıklar gösterir. Yani her bireyde gelen akıntı aynı olmaz. Bunun yanında şu da mümkündür… Bazı bireyler bazı dönemlerde her zamankinden daha fazla miktarda adet kanı görürler. Bunun nedeni, kullanılan ilaçlar, beslenme rejimlerindeki ani ve köklü değişiklikler, hormonal değişiklikler gibi sıralanabilir. Durumunuzda endişe edilecek bir şey olduğunu zannetmiyoruz. ancak kanamaların uzadığı veya ağrıların aşırılaştığı durumlarda mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    adet günü olmadan ilişkiye girdik eşimle kanamalar karın agrısı baş agrısı oluyor nedenini bilmiyoruz

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yemekten Sonra Kalp Çarpıntısı
Geceleri Uykudan Uyandıran Kalp Çarpıntısı
Deride Yuvarlak Kızarıklıklar
Adet Kanaması Belirtileri Beyaz Akıntı
Boğazdan Kulaklara doğru Çıkan Kaşıntılı Durum neye İşarettir?
Aspartamın Zararları Nelerdir?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.