Akşam 8’den Yatana Kadar Yemek Yenmez.

Bu konuda uzmanlar ikiye ayrılmaktadır. Dr.Mehmet Öz’de bu konuda yemek yenmemesini savunan kişiler arasındadır. Bunun nedeni yapılan bir takım araştırmalarda gece geç saatlerde tükettiğiniz besinlerin ilerleyen saatlerde daha fazla yemek yeme isteği ortaya çıkardığını ve bu nedenle fazla kalori alınmasına zemin hazırladığıdır. Bu konuda asıl dikkat edilmesi gereken nokta, gece geç saatte yediğiniz besinlerden almış olduğunuz kalori miktarını tekrardan yakamayacak olmanızdır. Gün içerisinde hareketli olduğunuz için besinlerde alınan kaloriler kolaylıkla yakılabilmektedir. Uzmanlar sağlıklı bir kişinin ortalama gün içerisinde 2000-2500 kalori alması gerektiğini tavsiye etmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Beyonce Diyeti
1 haftada 5 kilo verdiren diyet
Bölgesel Zayıflama Yöntemleri
hülya avşar diyeti
İsveç Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır?
Su İçmenin Faydaları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.