Kurulduğu günden bu yana beslenme dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’ye getiren AYM DANIŞMANLIK, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.
Üyelerine, hayatı kolaylaştıran, zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmayı amaçlamaktadır. AYM DANIŞMANLIK ‘in stratejisi, Türkiye’nin önde gelen beslenme hizmetleri servis sağlayıcısı olarak kalmaktır.

Üstün Müşteri Hizmetleri sunmak. Müşterilerine yenilikçi hizmetler sunmak. Güçlü Marka pozisyonunu korumak. Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak. Katma değerli ve yenilikçi veri hizmetleri sunmak. Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunmak. Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, İş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan olmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen , bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır. Çalışmalarında çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için gerekli türden ürün ve hizmetlerin sağlanmasına yönelmiş bulunuyoruz. Ürün ve hizmetleri ile Türk toplumunun sağlıklı geleceğine katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden AYM DANIŞMANLIK, bu yöndeki çalışmalarını sürekli geliştirebilmek amacıyla, bünyesindeki kuruluşların da sağlıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlayacak, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemiştir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Gücümüzü aldığımız Türk Ekonomisine güç katmayı hedef alırız.

AYM DANIŞMANLIK kişilerin fiziksel, ruhsal ve kişisel gelişimlerine pozitif yönde katkı sağlamayı amaçlar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zayıflamada temel kurallar
Ender Saraç Zayıflama Çayı
Zayıflamaya engel olan şeyler
Tülin Şahin Zayıflama Sırları
zayıflatan besinler nelerdir
Kilo verirken dikkat edilmesi gerekenler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.