Bir Ziyaretçimizin bizlerle paylaştığı Şu satırları dikkatlice okuyunuz. Alt ıslatma konusunda yapılan yanlışların ve sonuçlarının kestirilemez şeyler olduğunu aklınızdan çıkartmayın.

İlgili Yazı:   http://www.saglikvakti.com/cocuklarda-altini-islatma-gece-isemesi/

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili aileler. Şurda yazan tüm yazıları okudum ve çocuklarınız için üzüldüm. Ben 24 yaşındayım 11 yaşından beri bu hastalığa çare aramaktayım. Bezlemekten bahsediyorsunuz ben böyle birşey yaşamadık ki iyikide yaşamadım bunalıma girerdim.

Su geçirmeyen alezler var onlardan alın 2-3 tane sürekli yıkayın çocuğunuzun öz güvenini yıkmaktan daha iyidir. Balkona muşamba asmakla tehdit ediyorsunuz. Bu tehdit yüzünden intihara kalkışan çocuklar tanıyorum.

Arkadaşları çocuğunuzun ilk sosyal çevresi ve siz onu rezil etmekle tehdit ediyorsunuz? Yaptıklarınızı düşünün derim ben. Dediğim gibi ben hala bu rahatsızla yaşıyorum ama mutluluğuma engel değil. Minirin 120 kullanıyorum misafirliğe gitmeyede çekinmiyorum.

Bu bir hastalık ben bu yaşta bilerek altımı ıslatıcak değilim değil mi? Çocuklarınıza iyi davranın tehditlerle bu hastalığı yenemezsiniz daha çok hapsedersiniz. Kişilik bozukluğuna sebep olur. Ayrıca tedavi olarak HİPNOTERAPİ öneririm. Ben hipnoz tedaviside gördüm bende başarılı olmadı ama neden olduğunu buldum bu sayede.

Babamı 3 yaşında kaybettim onun eksikliğini yaşadığım için ortaya çıkmış sizde en azından nedenini bulabilirsiniz. Benimkinin çaresi yok belki siz sorunun kaynağına çözüm bulabilirsiniz. ÇOCUKLARINIZI TEHDİT ETMEYİN ONLARDA İNSAN…

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kekemelik
Piyelonefrit
Yemek Borusu Kanseri
Migren için tablet
Lenf Bezleri Nerede Bulunur
Astım hastası baharda 'polen kabusu' yaşar!
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.