Ameliyatsız burun estetiği
Estetik denilince ilk akla gelen burundur. Burnumuzun nefes almamızı sağlaması, soluduğumuz havayı nemlendirmesi ve filtrelendirmesi gibi çok önemli fonksiyonlarıda vardır.Bununla beraber estetik olarak görünümde çok önemlidir.

Düzgün ve yüz tipine uygun bir buruna sahip olmak için ameliyat mı olmak gerekir? Hayır.                          Son zamanlarda geliştirilen yöntemlerle ameliyat olmadan burun estiği yaptırmak mümkün   olmaktadır. Kalıcı dolgu maddesi ile ameliyatsız burun estetiği söz konusudur. Bu uygulama esnasında kullanılan madde Polyacrylamid Hidrojel’dir. Bu maddenin travmatik burun deformitelerinde, burun çökmelerinde dolgu olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bu işlem 5 ile 10 dakika kadar sürmekte ve hemen sonrasında günlük sosyal yaşantınıza dönebilmektesiniz. Uygulama neredeyse sıfır risk taşır. Uygulamada ki tek risk enfeksiyondur. Enfeksiyon oluşup oluşmadığı ilk 10 gün içinde anlaşılır ve çoğu kez antibiyotik tedavisi ile ortadan kaldırılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sonuç olarak burnunuzun bu işlem için uygun olması durumunda artık ameliyat olmadan da estetik yapılabilmektedir. Bu ameliyat olmaktan korkan yada olması riskli olan kişiler için oldukça iyi bir tıbbı gelişmedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Ameliyatsız Burun Estetiği
Karın Yağları
Kulak Kıllarından Nasıl Kurtulabilirim
Üç Nesil Estetik Cerrahi
Saç Ektirme
Cildi Nemlendirmek İçin Doğal Yöntemler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.