Beslenmek bir disiplindir. Sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez bir unsurdur. Obesite, sellülit, vücut sarkması gibi deformasyonlardan kurtulmak, diğer uygulamaların yanında doğru bir diyetle mümkündür. Sağlıklı bir diyet genel sağlık durumunuzu da etkiler.

Bugün yapılan tüm araştırmalar hastalıklardan korunmak için doğru bir diyetin vazgeçilmez bir unsur olduğunu belirtir. Beslenme ile ilgili ihtiyaçlarınız, sağlık ve egzersizle ilgili hedeflerinize bağlı olarak değişir. Beslenme alışkanlıklarınızda yapacağınız çok ufak değişikliklerin, beslenmenizi çok daha sağlıklı bir hale getireceğini bilmek sizi çok memnun edecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Belkide tüm diyet alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gereklidir. Bu konu ile ilgili diyetisyenimizle görüşmenizde fayda vardır.

İyi bir diyeti planlarken de kişinin doku bileşen( yağ, su, kemik, kas değerleri) durumlarının saptanarak sağlıklı doku düzeyleri hakkında fikir sahibi olmak ve olası beden ihtiyaçlarının saptamak ve dolayısıyla da yapılacak terapileri belirlemek için vücut analizleri son derece faydalıdır.

Elektriksel bir yöntemdir ve birkaç dakika içerisinde sonuç alınabilir. Programın ileri etaplarında analiz tekrar edilerek diyet ve programda değişiklik yapılabilir. Böylece doğru ve sağlıklı bir kilo kaybı ile incelme sağlanır.

Diyet programlarımız kişiye özel ve vücut analizi sonrasında yapılmaktadır. Haftalık kilo kontrolü ile diyetisyen görüşmesi yapılmakta ve bu 8 hafta(2 ay) sürmektedir. Böylece diyette yapılan hatalar düzeltilmekte ve kilo veriminin sağlıklı bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program sonunda verdiği kiloları tekrar almasını engelleyecek ve bundan sonraki hayatını daha sağlıklı geçirmesini sağlayacak idame diyeti verilmekte ve 3 ‘er haftalık periyotlarla tekrar diyetisyen kontrolü yapılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kulak Kaşıntısı
Kalp Masajı, CPR, Kardiyo Pulmoner Resisütasyon Nasıl Yapılır?
Ben ( Nevüsler )
Osteomiyelit (Kemik Enfeksiyonu)
Mantar Enfeksiyonu Tedavisi
Çocukta İshal
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.