ATEŞLİ DUDAKLAR: DUDAK MAKYAJININ SIRLARI

Dudak makyajında incelik maharet ister ve dikkat gerektirir. Kadının dudakları gözlerinden hiç de az etkileyici ve çekici değildir. Eğer dudak makyajına dikkatli bir şekilde zaman ayırırsanız, istediğiniz çekici ve alımlı dudaklara sahip olabilirsiniz.

1- Öncelikle bunun için her kadın, parlak dudak boyası kullanmalıdır. Dudakların vurgulanmasında parlak pembe, kırmızı, çilek, portakal ve leylak – pembe dudak boyalarını seçin. Dikkatli olun, dudaklar için dudak parlatıcısı değil, ruj kullanılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dolgun Dudaklar İçin Formüller

2-  Dudak makyajının uzun süreli kalması için ne yapmak gerektiğini öğrenmek gereklidir. Ruju çekmeden önce kendi cilt tipinizi belli etmelisiniz. Eğer esmer tenliyseniz mat tonlarında renklere tercih edin. Beyaz tenliyseniz size şarap, bordoya çalan renkler daha çok yakışacaktır.

Pembe Dudaklara Nasıl Sahip Olabilirsiniz? 

3- Ruju çekmeden önce dudaklarınız yeterince nemli olduğuna emin olun. Eğer yeterince nemli olmadığını düşünüyorsanız besleyici balsam kullanın. Nemlendirici cildinize tam nüfuz ettikten sonra dekoratif süreci yerine getirmeye başlayabilirsiniz. Öncelikle dudak boyasının renginde olan kalem ile dudaklarınızı çerçeveye alın.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurşunkalemin yardımıyla sizin dudak boyanız etrafa yayılmayacak ve uzun süre dudaklarda kalacaktır. Ruju ise merkezden doğru çekmeye başlayın. Bu basit önerileri takip ederek, ideal ve her zaman trende uygun görünmeyi başarabilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştırma Estetiği Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Doğal Bakım Ve Doğal Güzellik
Lazer İle Cilt Yenileme
Hamilelikte Saç Boyanır mı?
Dolgun Dudaklar İçin Formüller
Doğal Cilt Soyma Nasıl Yapılır?
Yüzdeki Siyah Noktalar ve Sivilcelerden Nasıl Kurtulurum?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.