Merkez’in yetkililerinden Ahmet Uzunovalı,  diyetlere rağmen yakılamayan yağların zamanla yerleşerek tüm vücudu şekil olarak  bozduğunu, bunlara kesin olarak son vermek  için, doğal kaynakların çare olarak ilgi gördüğünü söyledi.  Uzunovalı, “Aynı  zamanda yaşamda diğer hastalıklara sağlık kaynağı olan doğa, şişmanlık için de seçenek haline geldi.  Bu aralar soğukların aktif yaşam tarzını  etkilemesi ve kilolu insan sayısının çoğalması ile kilo sorunu olanlar tabiattan formüllere yöneldi. Bu havalarda aşırı yağlardan şikayet edenlerin, hareketsizliğe bağlı olarak daha da şişmanlamasıyla birlikte farklı kilo verme seçenekleri  gündeme geldi” dedi.

Zayıflamaya acil yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

“Doğanın döngüsü öyle mükemmel  işliyor ki, hayvanlar  incecik kalabiyorlar. Hiç şişman hayvan görmedik şimdiye dek. Doğada hiç bir tohum dış etkenler etkilemedikçe toprağı delip çıkmaz. İnsan da doğanın bir parçası, doğaya ait ama doğanın dengesine aykırı sadece o hareket ediyor!  Doğada başaramamak diye bir şey yok. Başarısızlıklar hep dış etkenler sonucu olur” düşüncesini paylaşan Uzunovalı, alınıp verilen kilolar sonrası hiç bir zayıflama yöntemine yanıt vermeyen vücutlar için daha fazla tehlikenin söz konusu olduğunu, bir an evvel kalıcı yollara başvurulması gerektiğini anlattı  ve  doğadaki  seçeneklerden söz etti: “Sağlık ve yaşam için de tehlike  arzeden şişmanlık sorunu çözümünde ‘güvenli kilo kaybetme’ öncelikli hale geldi. Doğa, seçilmiş bazı özel bitkilerini tamamen sağlık yöntemleri çerçevesinde ve yan etkisi olmayan saf özleriyle sunuyor.”

Her türlü hapın kullanım sonrasında meydana gelen  ürkütücü vakalar, insanları bu naturel yollara  yöneltti. Onlarca hastalıklardan ve  rahatsızlıklardan tamamlayıcı olarak iyileşme olanağı sunan bitkiler,  kiloda da gerçek bir zayıflamayı sağlıyor. Sonrasında  da yeni yağların oluşumunu önlüyor. Öyle bir sistem  çalışıyor ki, zayıflama sırasında bitkiler, “doğadaki kilo güvenlik görevlisi” gibi 7 ayrı işlem yapıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Yakılan yağlarda geri dönüş yok!

Genç,  ergen çocuk, orta yaş ve ileri yaş dahil olmak üzere kadın-erkek herkesin kullandığı  bir yöntem olarak  doğanın zayıflatma  programı en iyi şekilde beklentiye yanıt veriyor. Herbalium uzmanları, bu konudaki araştırmalarını bizzat doğada yapıyorlar. Bitki tohumları, yaprak, kök ve tozları, karın ve kalça incelten yağ ve kilo verdiren  şifalı çaylarla 7 ayrı etki meydana geliyor. Öğütülmüş bitki tanecikleri yağları yakarken, doğal çay bu zayıflamayı hızlandırıyor, bitkisel yağ ise  karın ve kalça bölgesine sürülerek, selülitleri giderip, sarkmayı önlüyor.

Bu yöntemdeki bitkisel zayıflama 7 farklı etkiye sahip:

*İştahı kapatıyor
*Yağları kalıcı yakıyor
*Metabolizmayı  hızlandırıyor
*Zayıflayan bölgeyi sıkılaştırıyor
*Bedene zindelik veriyor
*Selülitleri gideriyor
*Cildi  güzelleştiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
1 haftada 10 kilo verdiren diyet
Sonoma diyet listesi
Diyetinize Sebze Alımını Artırın
Bebek diyeti
sağlıklı diyetin kuralları
elma diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.