AYVA ÇEKİRDEĞİNDEN YÜZ MASKESİ

Günümüzde gerek bay gerekse de bayanlar tarafından kullanılan birçok çeşitli maskeler bulunmaktadır. Bugün okuyacağınız ayva çekirdeğinden yapılacak olan yüz maskesi leke ve sivilcelere karşı hazırlanıyor. 5 dakika içinde hazırlayacağınız maskenin nasıl yapılacağı aşağıda sunulmuştur;

Yüzünüzdeki lekelerden, sivilcelerden yorulmuşsanız bunun etkili çözümlerinden biri ayva çekirdeği maskesidir. “Ayva çekirdeğinin ne faydası olabilir ki?” diye düşünebilirsiniz, ancak bu, doğanın bize bahşettiği mucizedir. Ve şifanın, sağlığın hangi şifalı bitkinin hangi bölümünden geleceği belli değildir. Pahalı makyajlar yerine sadece ayva çekirdeği ile 5 dakikada maskeniz hazırdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ev Yapımı Çikolata Yüz Maskesi

Bir ayvanın çekirdeklerini 1 bardağa koyup üzerine çıkana kadar ılık su ekleyin. 1 gün bekledikten sonra suyun jöle haline geleceğini göreceksiniz. Jöle haline gelmiş suyu yüzünüze sürüp, 20 dakika bekletin ve ılık suyla yıkayın. Daha sonra, gül suyuyla yüzünüzü yıkayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
MOR HALKALARA DOĞAL ÇÖZÜMLER
Gözaltı Kırışıklıklarından Nasıl Kurtulabilirim
Bayanlarda İdrar Kaçırma
Akneleri Azaltmak İçin Soğuk Krem
Evde Meyvelerden Cilt Maskesi Yapımı
Saboreik Dermatit (Kepek)
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.