Günümüz kadınların en büyük problemleri arasında yer alan kilo almanın ciddi bir sıkıntı olarak ortaya çıktığı herkes tarafından bilinmektedir. Kadınlar genellikle ne kadar çok spor yapıp yemek ve yağlı tüketmelerden uzak dursalar da yine de kilo aldıklarından şikayet etmektedir.

Bu sebepten kilo almanıza engel olacak her türlü engel için sizleri de düzenli olarak spor yapmaya davet ediyoruz.

Ne Kadar Az Yesem de Kilo Alıyorum
Peki ama az yiyerek neden kilo alınır? Bu sorunun en mantıklı cevabı yoğun karbonhidrat ve tek yapılı şekerlerin kolaylıkla yağa çevrilebilmesi özelliğidir. Aynı zamanda kola ve gazlı içecekler tuz ve şeker ilişkisine bağlı olarak da kolaylıkla yağa çevrilecek özellikte bulunan besinler olduğu unutulmamalıdır. Az yeseniz bile kilo almanız bu sebepten mümkün olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu durumun engellenmesi için beslenme faaliyetlerine dikkat edilmeli ve düzenli olarak beslenme periyotları desteklenmelidir. Kısa bir süre içerisinde az beslenme hakkında daha farklı konulara göz atılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Karın Çevresindeki Yağlar Nasıl Eritilir
bel bölgesindeki yağlar nasıl eritilir
vücut yağları nasıl eritilir
Hormonal Bozukluklar Yağlanmaya Neden Olur.
Göbek Nasıl Eritilir
Kilo Verme İle İlgili Yanlış Bilinen Gerçekler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.