badem zayıflatırmıBadem el yapımı vücut bakım preparatlarında hem tatlı badem yağı hemde badem özü kullanıyor. Tatlı Badem yağı, asya ve akdenizin yerlilerinden badem ağacının kurutulmuş çekirdeklerinden elde ediliyor.

Kullandığımız badem yağı göcek‘ten geliyor. Kokusu olmayan yağ harikulade bir yumuşatıcı ve deriyi düzenliyor. Ayrıca deriyi yumuşatıyor ve cilde nem kaybını ve emilimini dengelemesi içinde destek oluyor. Tatlı badem yağı vitaminlerle ve minerallerle yüklüdür. Kaşınan, kuru ve iltihaplı deriyi rahatlatan etkisiylede tanınıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Amerikada yapılan bir araştırma 10 hafta boyunca günde iki avuç düzenli olarak yenecek bademin tokluk hissi vererek obeziteye karşı mücadelede yararlı olduğunu gösterdi. Sonuçları kamuoyuna boston kentinde yapılan obezite yıllık bilimsel toplantı sında duyurulan çalışmada 20 aşırı kilolu kadına badem diyeti uygulandı.

İki gruba ayrılan kadınlardan birinci gruba 10 hafta boyunca badem yedirildi. Diğer gruba ise badem verilmedi. Sürenin sonunda badem yiyen grupta yemek yeme isteğinin daha azaldığı ortaya çıktı. Araştırmacılar içindeki antioksidanlar, vitamin E ve magnezyum tokluk hissi veriyor. Kimse badem zayıflatıyor sanmasın dediler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Süt Alerjisi Testleri ve Tedavi
Çikolata'dan Sonra Deri Kabarcığı Olur Mu?
Sağlıklı Yiyeceklerle Kilo Verme
K vitamini
Metabolizmayı Hızlandırmanın 6 Yolu
2011′in en sağlıklı besinleri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.