BALIK TAŞI

balık taşıBöbrek taşlarının yok edilmesinde asrın buluşu.  Bıçak altına yatmak istemiyor, lazerle böbrek taşlarını kırdırarak dökmek canınızı acıtıyor veya ilaç tedavisi yeterli sonuç sağlamıyorsa, sorunlarınızın çözümü eşkina balık taşında gizli. Pek duyulmayan bu doğal ürün, günümüzde kullanılan ve böbrek ağrılarını gidermede kullanılan ilaçların bileşimine sahip. Eşkina balık taşları sayesinde ağrı ve sancınız olmadan böbrek taşlarından kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu kadar özelliğini saydığımız eşkina balık taşı nedir peki?

Sponsorlu Bağlantılar

Yazımızda eşkina balık taşının ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını sizler için araştırdık.

EŞKİNA BALIK TAŞI NEDİR?

Eşkina balık taşı, bu balığın beyninde oluşan taşlara verilen isimdir. Taşlar beynin sağ ve sol taraflarında oluşabilmekte, renk olarak beyaz ve mermer görünümündedir.

Eşkina balık taşı, böbrek taşlarına deva olması ve böbrek ağrılarına iyi gelmesinin yanı sıra çocukların altını ıslatma sorunların karşı da kullanılıyor.

Birçok kişinin tecrübesi, balık taşı kullanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen böbrek taşlarının tekrar oluşmadığını ifade etmekteler. Oysaki, operasyonla veya lazer tedavisi sonucu böbrek taşlarını aldıran hastaların çoğunda böbrek taşları tekrar oluşabilmektedir. Uzmanlar ayrıca, eşkina balık taşının tamamen doğal ve yan etkisiz olduğunu belirtmekteler.

NASIL KULLANILIR?

Sponsorlu Bağlantılar

İrili ufaklı boyutlarda olan balık taşları bir fincan veya bardağa konularak üzerine limon suyu veya soda ilave edilip, bir gün kadar bekletilir. Bir günün sonunda elde edilen su içilmelidir. Büyük olan balık taşları, hemen kullanılması gereken durumda ufalamakta yarar vardır. Bu işlemler balık taşları bitene kadar sürdürülmelidir.

Eşkina balık taşından elde edilen karışım, aç karına ve sabah idrara çıktıktan sonra içilmelidir.

 DİKKAT: Şiddetli mide problemleri olup, balık taşı kullanmak zorunda olan kişiler veya ameliyatı olanlar balık taşını kullanırken karışıma zeytinyağı da katmaları tavsiye edilmektedir.
                                                                                                                                                                                                                                       SAĞLICAKLA KALIN

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    “İrili ufaklı boyutlarda olan böbrek taşları bir fincan veya bardağa konularak üzerine limon suyu veya soda ilave edilip, bir gün kadar bekletilir. Bir günün sonunda elde edilen su içilmelidir.” BURADA YANLIŞ YAZILMIŞ BÖBREK TAŞLARI SUDA BEKLETİLMEYECEK DÜZELTMENİZ GEREKİR AKSİ TAKDİRDE İSTENMEYEN RAHATSIZLIKLAR OLABİLİR.

    Burada içilen şey balıktan elde edilen böbrek taşları.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
E Vitamini
Dolaşım Sistemi Hastalıkları
Kolanın Zararları
Sağlıklı Hayatın 5 Basit Kuralı
Baş Dönmesi ve Tedavisi
Kuruyemiş
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.