Soğuk algınlığı, kırıklık gibi rahatsızlıklarda kullanılan ninelerimizin yöntemi, zayıflamak için dünyanın baş tacı oldu.

Geleneksel Çin Tıbbı’nda yer alan “bardak çekme” metodu, yağ dokusunu içine alarak masaj yaparken aynı zamanda sıkıştırarak harekete geçiriyor. Lenfatik dolaşım masajı yapıyor ve sorunlu bölgede kan akımını artırarak dokunun beslenmesini sağlıyor. Böylelikle cilt altı yağ dokusu inceliyor, portakal kabuğu görüntüsü giderek azalıyor.. Bu klasik tedavi bölgesel incelmeyi sağlayarak, sarkmaları önlüyor, vücudu sıkılaştırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Vantuz adı da verilen bu sistemin ülkemizdeki ilk uygulayıcılarından Dr. Hikmet Gülaçtı; “Selülit ve kilo problemi olan hanımlar bu yöntemi tercih ediyor. Yapılan lenfatik masaj hem rahatlatıcı oluyor, diğer yandan da selülit ve yağlarla savaşıyor. Ağrısız, yan etkisi olmayan, rahatlıkla uygulanabilen bir yöntem. Özellikle genç kızlar ve doğum sonrası lohusalar ilaç ve neşter kullanılmayan vantuz tedavisini tercih ediyor.” diye konuştu.

Kol sarkmasına karşı ideal çözüm

Vantuz tedavisi geleneksel Çin Tıbbı’ nın en önemli parçalarından biri. Mezoterapi ile birlikte de uygulanabiliyor. Vantuz Tedavisi ile vücuttan hem toksin atılıyor hem de sorunlu bölgeye gelen kan akımı hızlanıyor. Böylelikle vücut, selülitlerinden arınıyor ve yağ hücrelerinin bozuk olan yapısının düzelmesi ile inceliyor. Aynı zamanda forma giriyor, sıkılaşıyor ve çok sıkıntı veren kol sarkmalarının giderilmesi ile yavaş yavaş eski hatlarına kavuşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kilo Vermek İçin Kendinizi Motive Edin
Yeşim Ceren Boz nasıl zayıfladı
Zayıflatan kumaş
Tülin şahin zayıflama önerileri
Zayıflama macunu tarifi
Şampuan şişmanlatır mı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.