Göbek yağlanması erkek ve kadınlarda farklı gelişme gösterir. Göbek yağlanmasını en çok dert eden ise bayanlardır. Çünkü göbek oluşması estetik ve güzelliği tamamen bitirir.

Göbek yağlanmasının temel nedeni düzensiz beslenme yani kalorisi yüksek besinlerin tüketilip eritilmemesidir. Göbek kısmındaki yağların eritilmesi için.

Öğle ve akşam yemeklerinde sebzeli yemekleri tercih edin. Kepek ekmeğini tercih edin. Az fakat sık sık beslenin.
Günde iki litre su için. Acıktığınız vakit meyve tüketin. Bu söylediklerim yeme alışkanlığı kazanma amaçlı idi. Göbeğinizi eritmek istiyor iseniz mutlaka düzenli spor yapmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Karın egzersizleri bunun için büyük önem taşır. Günlük 5 veya 10‘ar adet mekik çekin. Çektiğiniz her mekik hareketi göbek yağlarınızın daha çabuk erimesini sağlayacaktır. Eğer mekik’de çok zorlanıyor iseniz göbek yağları için özel egzersizler vardır.

Bu egzersizleri bir spor salonu öğretmeninden öğrenebilirsiniz. Mekik egzersizleri ile beraber sabah ve akşam öğünlerinden sonra 30’ar dakika yürüyün. Eğer hayatınızda düzenli olarak spor egzersizleri yapıp sabır ettikten sonra istediğiniz kiloya ulaşabilir daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Hormonal Bozukluklar Yağlanmaya Neden Olur.
Zayıflatan Hap
vücut yağları nasıl eritilir
Bel İnceltme Programı
Selülit Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
yazın yağ yakma yolları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.