BASİT AMA ETKİLİ BİR NEMLENDİRİCİ: VAZELİN

Fiyatta ucuz olan vazelin, nemlendirici kremlerin yardımınıza yetişmediği durumlarda iyi bir seçimdir. Soğuk havalarda kadınları en çok rahatsız eden sorun dudak, yüz, el ve ayakların kuruyup çatlamasıdır. Kullandığınız nemlendirici kremler kar etmiyor yada onlara para yetiştiremiyorsanız vazelini denemenizi öneriyoruz.

Cilde Göre Özel Bakım Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Vazelin bu tip, tüm çatlamaların en iyi ilacıdır. Kış aylarında sizi rahatsız eden dudak çatlaması ve kabuklanmasına karşı da etkili bir çözümdür.

 Ayaklardaki kuruma nasıl giderilir?

Yaz aylarında ayaklarınızın güzel görünmesi için naneli kremlerden kullanıyorsanız, kışın bu kremlerin etkisi o kadar güçlü olmayabilir. Bu yüzden kış aylarında vazelin ve gliserin içeren kremlerden kullanınız. Bu ideal seçim hem ayak tabanlarınızın kurumasına, hem çatlamasına ve hem de ayak tabanlarınızın sert, kuru görünmesine neden olan ölü tabakanın uzaklaşmasına yardımcı olacaktır.

Yaşa Göre Özel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Kışın dudaklarınızı vazelinle koruyun….

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer dudaklarınız da kabuklanıyorsa çözüm yine bir bakkal mesafesi uzağınızda. Bunun için dudağınıza vazelin sürün, sonra parmağınıza havlu büküp şeker tozuyla yavaş yavaş masaj yapın. Bu hareketler dudağınızı zedelemeyecek şekilde yavaş ve yuvarlak şekilde yapılmalıdır. Dudağınızın kabuğu gitmese, ertesi gün aynı masajı tekrarlayın.

Yağlı kremlere dikkat edin…

 Yağlı kremler her zaman derdinize derman olmayabilir. Oysa ki bunun olumsuz etkilerini hiç düşündünüz mü?”. BU TÜR YAĞLI KREMLERİN ÇOĞUNLUĞU YÜZDE SİYAH NOKTALAR OLUŞTURUR. Kış aylarında özellikle dışarı çıkınca, yüzünüzü nemlendirmeyi unutmayın. Gece yatmadan önce yüzdeki makyajı tamamen silin ve yüzünüze nemlendirici krem sürün. Eğer cildiniz çok kuruyorsa tahriş etme özelliğindeki peeling, maske ve alkol içeren toniklerden uzak durun. Bunun yerine sütlü kremler, nemlendirici maskeler ve alkolsüz tonikler tercih edin.

Yüzdeki Siyah Noktalar Ve Sivilcelerden Nasıl Kurtulurum?

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Koroner Bypass Cerrahisi
E. coli Enfeksiyonu Tedavisi ve Nasıl Önlenir
Diyet ve kanserden korunma
1 Günde 6 Kaşık Şekeri Geçmeyin
ÇENE ALTINDA AĞRILI BEZE, ŞİŞLİK, KİTLE
Ramazan Ayında Beslenme
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.