Ünlü ingiliz şarkıcı Cheryl Cole, bebek maması ile diyet yaptığını açıkladıktan sonra zayıflamak isteyen kişilerin yeni umut kapısı oldu.

Cheryl Cole günde 14 porsiyon bebek maması yediğini, akşam yemeklerinde az kalorili normal bir gıda tükettiğini söyledi. Cheryl Cole, bu diyet formülünü uygulayarak istediği vücut ölçülerine sahip olmayı başardığını söyledi.

Peki ama bebek maması gerçekten zayıflatır mı ?

Genelde zayıflama mamaları obezlik problemi olan çocuklarda zayıflaması için tercih edilir. Zayıflama mamaları hem besin hemde vitamin bakımından oldukça zengin mamalardır. Yağların erimesi için ve hızlı zayıflamanız için faydalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kilo vermek, Zayıflamak ve ideal kilosuna ulaşmak için pek çok insan zayıflama maması adı altında piyasaya sürülen doğal ya da çeşitli kimyasal içerikli zayıflama ilaçlarını kullanmayı tercih ediyorlar.

Genellikle her üründe olduğu gibi zayıflama maması reklamlarında pek çok abartılarla piyasada reklamlar yapılmaktadır.Ancak bu türden ilaçlar da olsa mutlaka doktor kontrolünde uygulanmalıdır.

Zayıflama maması adı altında satılan ilaçlar düşük kalori içerdikleri için yemek yeme miktarını doğrudan etkileyerek kilo kaybını hedeflemektedirler.Her ne kadar kilo verme, zayıflama ilaçları ile başarılsa da verilen kiloları almadan ideal kiloyu korumak ayrı bir çaba gerektirmektedir

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Metabolizmayı Artırarak Zayıflama
neden kilo veremiyoruz?
Yulaf Kepeği ve Dukan Diyeti
yeşim ceren bozoğlu nasıl zayıfladı
Liposuction Yağ Alma Ameliyatı
Bye bye fat şikayet yorumları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.