BEL ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARI ERİTMEK İÇİNBel Çevresindeki Yağları Eritmek İçin

Bölgesel zayıflama tek başına egzersiz ile sağlanabilecek bir kavram değildir.  Vücut yağ yakmadıkça yani genel olarak yağ oranı azaltılmadıkça bölgesel zayıflama mümkün değildir. Öncelikli olarak bedenin büyük kas gruplarını çalıştırmayı amaçlayan bacak ve karın kaslarını çalıştıran yada kardiyo vasküler egzersizler ve yatmadan önce mutlaka yapmanız gereken 30 dakikalık yürüyüş, ağırlık sporları, koşu, yüzme, bisiklet sürme ve zıplama ve merdiven çıkma egzersizleri sürdürülmelidir. Düzenli egzersiz yapma ve bunda gösterilecek olan kararlılık sizin hedeflerinize en kısa zamanda ulaşmanıza vesile olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bölgesel zayıflamanın önemli anahtarlarından biri beslenme ve diyet değişikliklerine gidilmesidir. Diyet olarak çeşitli diyetler denenebilmesine rağmen genel kural olarak besin değeri olmayan, besleyiciliği olmayan ve hazır gıdalardan uzak durmanızdır. Özellikle hazır gıdalar daha da iştah açıcı özellikleri nedeni ile kişiyi doyma duyusunu elinden almaktadır. Birçok kişi diyet yapsa dahi belli bölgelerdeki yağları gidermede sorun yaşar. Bu bağlamda vücudun yağ metabolizmasına etki edip bu metabolizmayı hızlandıran besinler de vücudun yağının yakılmasına yada erimesine neden olarak bölgesel zayıflama sağlayabilirler. Öncelikle vücuttaki yağ oranını azaltabilmek için ilk önerimiz maydonoz – limon kürüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Bel Çevresindeki Yağları Eritmek15-16 sap maydonozu sapları ile birlikte (sararmamış olması gerek) blendere atın, 2 yemek kaşığı limon suyu katın ve üzerine bir bardak su ilave ederek yaklaşık bir dakika kadar çalıştırın. Elde edilen karışımı süzmeden ve aç karına tüketiniz. Bu kür muhteşem bir şekilde vücuttaki yağ oranının azaltılmasında etkilidir. Ayda 1-1,5 kilo vermenin yanında kişinin sabahları zinde kalkmasına yol açmaktadır. Bu kür aynı zamanda ciltteki iltihapların dışarı atılmasında ve romatizmadaki ödem ve iltihap üzerinde de etkili olduğu bilinmektedir. Gastriti ve hiportansiyonu olanlar bu kürü uygulamamaları gerekir.

Özellikle bölgesel zayıflama konusunda doğal taze sıkılmış domates suyu etkili bir seçenektir. 30 gün uygulanan kürde diğer zayıflama haplarına göre 1 ile 1,5 kg arasında sağlıklı zayıflama sağlanabilmektedir. Yapacağınız sadece taze domatesleri blenderden geçirin ve öğleden sonra bir bardak tüketiniz. Domatesin kabuklu yada kabuksuz olması önemli değildir. Bu kürü biberiye çayı içerek de destekleyebilirsiniz.

Bel Çevresindeki Yağları Eritmek İçin-altın otuZayıflama konusunda Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU tarafından önerilen, yağ yakmayı hızlandıran ve bir o kadar da doğal olan kür altın otu- ıhlamur- kuşburnu kürüdür. Bunlar tilirozit bulundurur ve yağ metabolizmasını hızlandırır. 1 litreye kaynamış suya 10 gr ıhlamur, 10 adet çatlatılmış –bıçakla çizilmiş kuşburnu koyun ve beş dakika kaynatın. İçerisine 5 gram altın otu ilave edin. Bulunabiliyorsa bir tane de manolya yaprağı katılabilir. Buradan alınan bir bardak karışımı 3-4’ e bölerek buzdolabına koyabilir ve gün içinde tüketebilirsiniz. İçerisine hiçbir şey ilave etmeyin, ılıtın, süzün, içinde malzeme olarak bekletilmemeli. Ocaktan indirdikten sonra hemen süzüp için. Yada buzdolabına koyarak buzlu çay gibi de tüketebilirsiniz.

Bu kürü uygularken 100’er gram çilek, ahududu ve frambuazdan bir meyve tabağı yaparak bu kürünü de günde iki kez tüketin. Bu kür sizin obez olmanıza neden olan LEPTİN HORMONU direncini kırar, insülin hormonu direnci düzgün çalışı ve yavaş ve düzenli olarak kilo vereceksiniz. Leptin direnci oluştuğunda kişi tokluk hissi hissetmez, algılayamaz ve yedikçe yer ve bu da kilo alınmasına neden olur. Leptin direncinin oluşmasına neden olan ise hazır ve katkılı beslenmedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bel İnceltme Programı
Göbek Nasıl Eritilir
Cilt Sarkması Nasıl Önlenir
Selülit Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
Bel inceltme
Bel Çevresi Nasıl Küçültülür?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.