Bel bölgesi yağ birikimi olduğunda kalınlaşır ve konturları düzleşir. Kadın ve erkek estetiği açısından bu bölge son derece önemlidir. Özellikle yağ birikimi yan boşluklarda olmaktadır.

Göbek bölgesinde ve yanlarda kilo almaya bağlı oluşan yağ birikimleri bilinen kadın bel formasyonunu bozar. Bel konturu düzleşir. Bu bölgedeki yağ birikimi günümüze kadar liposuction ameliyatı ile düzeltilmekte idi. Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazları ameliyatsız alternatifler arasına girmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazı ses dalgalarının ciltten 2 cm kadar altta odaklandırılması sonrasında bu bölgede oluşan enerji dalgasının yağ hücrelerini parçalaması esasına dayanmaktadır.

Ultrasonik ses dalgalarını kullanan bu zayıflama cihazlarına kavitasyon cihazlarıda denmektedir. Ultrasonik bölgesel zayıflama sistemi cihaz içinde üretilen ve istenen bölgeye odaklandırılabilen ses dalgaları oluşturmaktadırlar. Bu ses dalgaları,bir el aleti yardımı ile deri yüzeyinden bilinen ultrason işlemi gibi uygulanmaktadır. Ultrasonik kavitasyon zayıflama için herhangi bir ilaç ya da enjeksiyon gerekmez. Direkt olarak el aleti ile ciltten uygulanır. Oluşan yoğun ve güçlü titreşim ile yağ hücre zarlarını parçalanır. Parrçalanan yağ dokusu vücudun savunma hücreleri tarafından taşınabilir duruma gelmiştir.

Parçalanan yağ hücrelerinin etrafına vücudun beyaz kan damarları ve temizleyici hücreleri toplanır. Ölü yağ hücreleri ortamdan uzaklaştırılır.

Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazı, sadece yağ hücrelerini parçalar. Çevredeki damar ve sinirlere zarar vermez. Çünkü sadece yağ dokunun yoğunluğuna uygun ultra ses dalgaları dokuya gönderilir.

Sponsorlu Bağlantılar

İşlem ağrısızdır. İşlem için herhangi bir ön hazırlık gerekmez. İşlem sonrası günlük hayatınıza veya işinize dönebilirsiniz.
İşlem ortalama 1 saat sürer.
İstirahat gerekmez.
Ultrasonik bölgesel zayıflama bölgesel yağlardan kurtulmak için geliştirilmiştir. Genel zayıflama yöntemi değildir. Bu amaçla kullanılmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    nergis

    Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bel Çevresindeki Yağları Eritmek İçin
Bel inceltme
vücut yağları nasıl eritilir
Boyun Yağları Nasıl Eritilir
kavitasyon yöntemi ile yağ eritme
Basen Kalça Göbek Eritme
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.