Sitede Arama Yapayım
Diğer Konulara Bakayım
Son Yayınlananlar Nelerdir?
Yorumları Okumak İsterim

BESLENME GÜNLÜĞÜ TUTARAK ZAYIFLAMABeslenme Günlüğü Tutarak Zayıflama

İnsanlar size genellikle tombul diye mi hitap ediyorlar? Zayıflamak mı istiyorsunuz? O halde, kilonuzu takip etmeye başlayın. Aldığınız veya verdiğiniz kiloların kaydını tutun. Bunu doğru şekilde yapabilmek için beslenme günlüğü tutabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. Aşağıda saydığımız oldukça basit adımlara bir göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

1- Bir not defteri satın alın. Nasıl olduğu önemli değil. Size özel olacağı için istediğiniz şekilde alabilirsiniz.

2- Şu andaki kilonuzu deftere not edin. Karışıklığa sebep olmaması için cümle kurmanız tavsiye edilir. Örneğin: şu ay şu hafta veya şu gün kilom _____ idi. Tarih belirterek yazın.

3- Fit olmak için yaptıklarınızı yazın. Sağlıklı olmak ve formda görünmek için neler yapıyorsunuz? Örneğin: Sabah 6 da kalkıyorum, tempolu yürüyüş yapıyorum. Sebze, meyve ve salata ile besleniyorum. Bu şekilde cümleleri not ettiğinizde yaptıklarınızı somut olarak görürsünüz.

4- Kilonuzu haftalık olarak not edin. Bunu yaparak ne kadar zayıfladığınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi görmüş olursunuz.

5- Hedef kilonuzu yazın. Kaç kilo olmak istiyorsunuz? Hedefiniz olan bu kiloya ne kadar zamanda ulaşmayı planlıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Sporcu Beslenmesi
Sağlıklı Beslenme Programı Nasıl Olmalıdır
Dışarıdan Yemek Söylerken Dikkatli Olun
Tok Kalmak İçin Tavsiyeler
Ton Balığındaki Civanın Yan Etkileri
Zayıflamak için şifalı bitki hazırlama yöntemleri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.