Beslenmede Çikolatanın Önemi

Özellikle bayanların birçoğu çikolata veya çikolatan üretilen fındık ezmesi gibi besinleri çok severler. Vücutlarındaki hormon salgılanmasına oranla bu erkeklere oranla daha fazla ve normal kabul edilen bir olgudur. Yalnız tüketim miktarına ve sıklığına dikkat edilmediği taktirde hem çeşitli sağlık problemlerine hem de kilo alınmasına neden olabilir. O yüzden herşeyde olduğu gibi çikolatada kontrollü bir şekilde tüketilmesi gereken bir gıdadır. Bu makalemizde çikolatanın faydalarını ve çok aşırı miktarda bilinçsizce tüketildiği taktirde oluşabilecek yan etkileri bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
iştah kesiciler
Yeşil biberin faydaları nelerdir
Hileli sucuk ve peynir markaları
200 Kat Tatlı ve Daha Az Kalorili: Aspartam İçeren Besinler
Diyetinize Lif Posa Ekleme Yöntemleri
Beslenme Günlüğü Tutarak Zayıflama
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.