sami

Benim rahatsızlıyım el bileğimden dirseğime kadar çok tatlı bir kaşıntı oluyor. VÜcudumun başka yerlerinde kaşıntı olmuyor neden kaynak lanıyor? Yardım ederseniz memnun olurum saygılarımla. Kıbrıs.

Değerli ziyaretçimiz,

Bahsettiğiniz durumdan ben şu anlamı çıkardım sizde el bileğinizden dirseğinize kadar uzanan bir kısımda sürekli ve rahatsız etmeyen bir kaşıntı mevcut. Fakat bu kaşıntının bir benzeri vücudunuzun diğer kısımlarında yok. Eğer bu yazdıklarım doğruysa el bileğiniz ve dirseğiniz arasındaki bölümde ürtiker denen kaşıntı rahatsızlığı var olabilir. Ürtikerle ilgili makalemize buradan ulaşabilirsiniz. ÜRTİKER, Vücudunuzdaki kaşıntı deriyle alakalı olduğundan ayrıca yaygın deri kaşıntısı makalemize de göz atmanız faydalı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    mrve lnü

    Selam, beni sorunum sağ kolumun içi sanki kurtlanmış gibi kaşınıyor, kürek kemiğimden itibaren.. deride değil sıkıntım içi kaşınıyor neden olabilir ?

    Bars trksy

    Burnumda sivilce çıkıyor burnum şişti ve cok agriyo ne yapmaliyim

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Ekojenite Nedir
Vajinal Enfeksiyon Geçiriyorum
Boşaldıktan Sonra Spermler Ne Kadar Yaşar
Kısaca DNA
Kuru Öksürük Nasıl Geçer
Uykum Geldiği Halde Uyuyamıyorum
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.