BIRAKIN SİZİ GİYSİLERİNİZ ZAYIF GÖSTERSİN

  • İŞTE  DOĞRU GİYSİ SEÇİMİYLE ZAYIF GÖRÜNMENİN 6 ALTIN KURALI

Kilo vermek size zor mu geliyor ? O kadar vaktiniz yok mu? İşte sizin için moda uzmanlarından aldığımız 6 mucizevi kural…. Bu kurallar ne işe mi yarayacak ? Ne kadar farklı bir görünüm sağladığını mı merak ediyorsunuz ? Sadece bizi okumanız yeterli. Okuyun ve uygulayın. Doğru seçilmiş kıyafetler sizi her zaman daha zayıf,, daha ince ve zarif gösterecektir. Kilolarınızı yok edemiyorsanız eğer saklayın! İşte sahip olmanız gereken 6 ender bilgi.

Sponsorlu Bağlantılar

1. Renk seçimine dikkat!
Zayıf görünmek istiyorsanız tek renk kullanmaya özen gösterin. Özellikle de kahverengi, siyah, gece mavisi, veya bu renkler gibi koyu bir seçim yapın ve tek renk olmasına dikkat edin.. Tek renk olabileceği gibi aynı rengin farklı tonlarından açıklı koyulu bir kombinde oluşturabilirsiniz.. Açık renk seçmek isterseniz de mercan, deniz mavisi veya bej rengini tercih edebilirsiniz. Bu renklerle birlikte teninize en iyi giden tonlardan desenleri bulunan kıyafetlerde kullanılabilir.

2. Doğru kumaşlar ile doğru giyim!
Kaçmanız gereken kumaş türlerine bilinçsizce yaklaşmayın..Sert, katı , ağır ve yapışan kumaşları kendinizden uzak tutun. Seçimleriniz  hafif, yumuşak ve ipeksi olup üzerinizden kayan kumaşlar olmalı. Gayeniz vücudunuz şeklini belirginleştirmek değil gizlemek olmalı.

Sponsorlu Bağlantılar

3. Giysilerinizin modelini bedeninize göre belirleyin!
Kıyafetinizin şeklini belirlemede öncü vücudunuzun şekli olmalı. Omuz yapınız, vücut oranınız, genişliğiniz ve boyunuz nasılsa giysi seçimide buna göre yapılmalı. Şayet omuzlarınız geniş ise vatkaları üstünüzden uzak tutun. Vatkalarla birlikte omuza dair herhangi birşeyde kullanmayın. Giysinizin yakalarına dikkat edin ve kayık yada yuvarlak yaka giymeyin. Vücudunuzun üst kısmını daha küçük göstermek istiyorsanız modaya uygun V yakalı giysiler seçin. V yakalı üste alt olarak etek veya bol pantolonları seçin.

4. Gizlenmesi gereken basen ve kalçalar!
Kalçalarınızı saklamanız gerekirken sakın dahada belirginleştirmek gibi bir hata yapmayın. Aklınızda bulunsun, bu sizi hiçbir zaman daha güzel göstermeyecektir. Saklamanız gerekir ve saklamak içinde belden büzgülü bol etekleri, bol pileli etekleri ve bol pantolonları seçebilirsiniz. Kıyafetinizin modaya uygun olmasını istiyorsanız, düz çizgili modellerin cepli veya cepsiz türlerini seçebilirsiniz. Basenlerinizi gizlemek için beli düz olan yarım pantolonlar yada kapriler seçebilirsiniz (dizden hafifce aşağıda pantolonlar). Basen gizlemesinde etek yada pantolon giydikten sonra kalçalarınızı örtüp kapatacak kadar uzunlukta bir hırka, bluz yada bluzun üzerine dantelli veya örgülü tunikler kullanabilirsiniz.

5. Dikişleri ve kesimi gözünüzden kaçırmayın!
Kıyafetlerinizde kesim ve dikiş yerlerini mutlaka inceleyin. Genel tercihleriniz arasında özellikle ceketlere dikkat edin. Ve kare kesimli olanları yada saran modelleri ilgi alanlarınızdan dışarıya çıkartın. Ilgilenmeniz gerekenler hatlarınızı daha hafif belirtecek olanlar olmalı. Elbisede belki biraz daha dikişleri ön planda tutabilirsiniz.

6. Ayakkabısız kombin olmaz!
Yalnızca giysileriniz değil ayakkabılarınızda görünüşünüz üzerinde büyük bir etkiye sahip.Eğerayaklarınız genişse, düz ve ince şeritli sandalet tipli yada küçük topuklu ayakkabıları sakın tercih etmeyin. Ayak bileğinize dolanacak ipleri olan yada kare topuklulardan sakının. Bu modeller boyunuzun ve bacaklarınızın daha kısa görünmesine sebeb olur. Bunlardan ziyade, giyebiliyorsanız yüksek topuklu giyemiyorsanız daha kısa topuklu ayakkablar seçin. En az 5 cm olan topuklu bir ayakkabı sizi her çeşit giysinin içinde daha zayıf gösterecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bırakın Sizi Giysileriniz Zayıf Göstersin
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.