Bitki Çayları Özellikle Kışın Tüketilebilir

Kışın dışarıda soğuk ve yağışlı bir hava olduğu zaman cam kenarına geçip elimize sıcak bir içecek almamız oldukça keyif verici bir harekettir. Siz bu keyif verici harekete çeşitli eklemeler yaparak hem de sağlığınız için faydalı olmasını da sağlayabilirsiniz. Özellikle kışın rezene, kuşburnu, yeşil çay ve bütün bitki çaylarını içmeniz, vücudunuzda bulunan zehirli maddelerin atılmasını sağlayacak ve de bu bitkilerin barındırdıkları mineral ve vitaminleri sayesinde bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirerek özellikle gribal hastalıklardan koruyacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bitkisel Zayıflama Yöntemleri
Bitkisel Çaylar ile Zayıflama
doğum sonrası kilo verme yöntemleri
Sporla zayıflama
Tülin şahin zayıflama önerileri
Su İçerek Göbek Eritme
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.