BİOENERJİ TEDAVİSİ
Biyoenerji Nedir?
Uzayda bulunan canlı ve cansız her şey enerjidenoluşmuştur. Canlı ve cansız her şey, sürekli titreşim halinde olan ve atom adını verdiğimiz parçacıklardan oluşmuştur. Titreşim halindeki her atom enerjiye sahiptir.

İnsanlarda da kas, kemik, sinir gibi vücudumuzun organlarında da titreşimler meydana geldiğinden, müthiş bir enerji ile donatılmış bulunmaktayız.  Bu enerjiye ise biyoenerji adı verilmektedir. Biyoenerji herkeste bulunabilen bir enerjidir. Biyoenerjiyi kullanmayı öğrenebilen her kişi bu meziyetini tedavi amaçlı kullanabilmektedir. Böyle kişilere ise biyoenerjist adı verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Biyoenerjist, evrendeki biyoenerjiyi toplayarak, bir mercek gibi çok yüksek değerlerde yoğunlaştırır. Yoğunlaşan enerjiyi ise hastanın vücuduna aktarmaktadır. Biyoenerjiyi bu şekilde kullanabilmek, bu ilme vakıf ve yeterlilik kazanmış olmayı gerektirir.

BİYOENERJİ TEDAVİSİ
Biyoenerji tedavisinde bölge olarak tedavi değil, genel olarak tedavi uygulanmaktadır. Yani biyoenerji bütün vücudu etkiler. Bu yöntemde ameliyatta kullanılan hiçbir aparat kullanılmaz. Biyoenerji tedavisinde temas yoktur.

İnsanın hasta bölgesinde ısı sürekli artar. Isı artan bölgede bir düzensizlik meydana gelir. Biyoenerjist ise dışarıdan enerji vererek ısı düzene konur. Bu şekilde enerji takviyesi ile hastanın hasta bölgesi tedavi edilmeye başlar. Avuç içlerinden hastanın, hasta bölgesine yapılan biyoenerji akımı hastayı iyileştirir.

Ülkemizde ve dünyada biyoenerji tedavisi uygulayan merkezler bulunmakta, ilaveten bazı kişiler de bu yeterliliği kendi kendine kazanabilmişlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kadınlara Normal Doğum Önerisi
Araştırma: Üzüm Güneşe Karşı Koruma Sağlar
Manyetik Alan Tedavisi
Siğaranın Tarihçesi
Çift Görme Nedenleri ve Tedavisi
Ayak Bakımı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.