Bölgesel incelme nedir?

Bölgesel incelme son dönemde özellikle bayanlar tarafından tercih edilen bir zayıflama yöntemidir. Bölgesel incelme cihazlar yardımıyla yapılmaktadır. Günümüzde bölgesel incelme sağlayan birçok yöntem vardır. Kavitasyon, radyo frekans, ses dalgaları, velashmooth, mezoterapi, ozon terapi yöntemi, oksijen terapi yöntemi vb. gibi yöntemler sayılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişiler bazen ne kadar diyet ya da egzersiz yaparsa yapsın basen, göbek, kalça ya da bacaklarında incelme sağlayamaz. İşte bu durumda bölgesel incelme yöntemleri devriye girmektedir. Bayanlar için bir türlü incelmek bilmeyen bölgelerini inceltmektedir. Bölgesel incelmenin yanı sıra bayanların baş belası olan selülitleri de yok etmektedir.

Yapılan seanslar ile kişiler adım adım incelmeye başlarlar. Uygulama yapılan yönteme, kişinin ihtiyaç olan incelme miktarına göre seans sayıları değişir.

Liposuction gibi cerrahi yağ aldırma yöntemi ile acı çekmek yerine bu şekilde bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak daha iyi bir çözüm haline gelmiştir. Bu yüzden bu şekildeki yöntemleri kullanarak hizmet veren işletmeler giderek artmıştır. Gün geçtikçe bölgesel incelme konusunda aşamalar kaydedilip, gelişmeler gösterilmektedir. Her geçen dönem içinde yeni yeni bölgesel zayıflama yöntemleri ve cihazları üretilir duruma gelinmiştir.

Bu üretilen cihazlar bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen kişilere hiçbir şekilde acı ve ağrı vermemektedir. Uygulama sonrasında kişiler günlük hayatlarına normal olarak devam edebilmektedir. Öyle ki çalışan kadınlar öğle aralarında bu uygulamaları yaptırıp işlerine geri dönebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
1 haftada 5 kilo verdiren diyet
Kış Diyeti Nasıl Yapılır? Kışın Nasıl Zayıflanır?
Protein diyeti
Böbrek Temizleyici Diyet
2 haftada 5 kilo verdiren diyet
Hafta sonu diyet programı ile zayıflama
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.