Bölgesel olarak zayıflama diyetleri ile yola çıkarsak vücudumuzun tüm bölgelerini haftanın belli bir bölümlerine yayarak güzel bir program etmiş olabilirsiniz. Bunun için öncelikle size uygun diyet programını diyetisyenlerin eşliğinde çıkarmanız daha uygun olacaktır. Metabolizmanızın nasıl çalıştığını hangi seviyede ilerlediğini günlük yaşam şeklinizi, hareketli bir hayatınız mı var?, yoksa masa başında sürekli oturanlardansanız.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle size en yakın sağlık hastanelerine giderek york testi yaptırarak vücudunuzun hangi besinlere tepki verdiğini, hangi yiyeceklerin kilo aldırdığını öğrenerek diyet programına başlayabilirsiniz. Daha sonra bu çıkarılan besin listesinde yemeniz gereken ve yememeniz gereken yiyeceklerin listesinden oluşan bir diyet programını haftalık olarak uygulayacağız. Bunun yanı sıra bu zayıflama diyetini yaparken zayıflama spor salonlarına katılmanızı, sosyal aktivite olarak da düşünmelisiniz. Çünkü bilinç altınızda zayıflamak değil, spor yapma sağlıklı bir yaşam durumunu psikolojik olarak kendinize kabul ettirmelisiniz. Bölgesel zayıflama da Profesör Doktor Ahmet Maranki hocamızın da çok değerli önelerini incelemenizi öneriririz.

Haftanın 3 veya 4 günü belli bölgelerinizi çalıştırarak, birinci gün göğüs ve ön kol hareketlerini yaparak, oradaki yağları yakabilir ve bunları kas olarak kazanabilirsiniz. Birinci gün yapılan bu hareketlerden sonra bir gün ara verilmesi uygundur. Vücudun dinlenmesi için, diğer gün arka kol ve kanat çalışılabilir. Ve son olarak omuz ve bacak çalışarak vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Karın bölgelerinizde oluşan yağları yakmak için ise bol, bol mekik çekmenizi günlük yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Diyet Yaparken Ekmek Yenir Mi?
Kolay Yoldan Kilo Verme
Su diyeti
Dr. Pierre Dukan zayıflamayı bilmiyorum
12 günlük meyve diyeti
Akşam 8'den Yatana Kadar Yemek Yenmez
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.