Botoks uygulaması
Son yıllarda hem hızlı hem de daha az acılı ve cerrahi müdahale gerektirmeyen bir uygulama kullanmaya başlandı. Nedir mi? Tabi ki botoks. Özelikle bayanların kurtarıcısı olan botoks kırışıklıklar ile mücadele de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Yapılan araştırmalara göre botoks, dünya üzerinde en sık tercih edilen ve uygulanan estetik müdahalelerin başında gelmektedir. Sadece kırışıklık tedavisinde değil, aşırı terleme sorunu olan kişilerde de botokstan yararlanıldığı bilinen bir gerçektir. Koltuk altı, el içi ve son dönemde kokusu yüzünden rahatsızlık hissedilen ayak tabanı terlemesi konusunda da önemli başarılar kaydedilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak kırışıklık tedavisinde kullanılmaya başlanan botoks, uygulanan kişinin kırışıklığa neden olan kaslarını daha hareketsiz hala getirmekte ve bu kasların hareket etmesinden dolayı meydana gelen çizgileri yok etmektedir. Botoks uygulaması kesinlikle uzman bir estetik cerrah tarafından yapılmalıdır. Aksi halde istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Yine uygulama yapılan ortamın ve malzemelerin steril olması çok önemlidir. Botoks işlem olarak enjeksiyon şeklinde yapılır. Uygulama sırasında kullanılan enjeksiyon aletlerinin de ilk defa ve bir seferlik kullanıldığından emin olunması kesinlikle gereklidir.

Botoks en çok yüz bölgesinde uygulanan bir estetik müdahale yöntemidir. Göz ve dudak çevresinde yer alan kırışıklıklar, alın çizgileri, kaş arası ve çevresindeki kırışıklıklar ve yanak kırışıklıkları için ideal çözümler sunmaktadır. Botoks uygulanan kaslar rahatlatıldığı için botokstan sonra bu bölgeler artık buruşmazlar ve kırışmazlar. Yüz bölgesi dışında ense bölgesinde yer alan kırışıklıklar ve çizgiler içinde botoks çözüm oluşturmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Cildin Düşmanları
Yağ Aldırma / Liposuction
El ve Tırnak Bakımı
Burun Üstündeki Siyah Noktalar Nasıl Giderilir?
Gıdık Nasıl Giderilir
Sivilce Tedavisi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.