Aralarındaki yaş farkına rağmen evlenen Demi Moore ve Ashton Kutcher, Hollywood’un ünlü çiftlerinin yolunu açtı. Birbiri ardına nişanlanan çiftler, evlilik için sıraya girdi. İşte evlenmesine kesin gözüyle bakılanlar…

Katie Holmes ve Tom Cruise

Medyatik çift Katie Holmes ve Tom Cruise, kısa bir süre flört ettikten sonra 16 Haziran’da nişanlanmıştı. 43 yaşındaki ünlü aktör ile 26 yaşındaki Holmes, şu sıralar bir de bebek heyecanı yaşıyor. Bebek haberinden sonra düğün tarihini daha öne alan çift, önümüzdeki sene evlenmeyi planlıyor.
Rebecca Romijn ve Jerry O’connel

Sponsorlu Bağlantılar

Eylül ayında Jerry O’Connell ile nişanlanan ünlü aktris Rebecca Romijn, bundan önce 4 sene John Stamos ile aşk yaşamıştı. Güzel yıldız, bu kez elini çabuk tuttu ve O’Connell ile nişanlandı. Jerry O’Connell’ın babası, oğullarının Rebecca Romijn ile nişanlanmasından dolayı çok mutlu olduklarını söylüyor.

Christina Aguilera ve Jordan Bratman

Seksi şarkıcı Christina Aguilera ve müzik yapımcısı Jordan Bratman şubat ayında nişanlandılar. Aguilera, “Ben kışın nişanlandım ve kış düğünü yapmak istiyorum” diyor. 24 yaşındaki ünlü şarkıcının önümüzdeki senenin başında evlenmesi bekleniyor.

Luciana Barroso ve Matt Damon

Hollywood’un yetenekli aktörlerinden 34 yaşındaki Matt Damon, geçen ay nişanlandığı Luciana Barroso ile önümüzdeki sene evlenecek. Matt Damon en yakın arkadaşlarından Ben Affleck’i kendisine örnek aldığını söylüyor. Affleck, Jennifer Garner ile gizlice evlenerek hayranlarını şaşırtmıştı. Matt Damon’da Affleck gibi sessiz sedasız bir törenle evlenmeyi istiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sherly Crow ve Lance Armstrong

Amerikalı ünlü rock şarkıcısı Sherly Crow ve bisiklet yarışçısı sevgilisi Lance Armstrong ağustos ayının sonunda nişanlandılar. 43 yaşındaki ünlü şarkıcı, nişanlısı ile birlikte bir bahar düğünü yapmak istediklerini söylüyor. Crow, tüm arkadaşlarının davetli olduğu büyük bir tören yapmak istediğini sözlerine ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Boğaz Ağrısı Nedenleri
Diz Şişmesi
Egzama Belirtileri
Farenjit
Göz Ağrısı
Kantaron Yağı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.