Buhar banyoları ve buharlı saunalar günümüze kadar gelen ve hala kullanılan klasik sağlık uygulamalarıdır. Sauna, özellikle kilo vermek için bilinen en eski yöntemdir. Gelişen teknoloji ile birlikte saunalar artık buharsız olarak üretiliyor. Göz gözü görmeyen rahatsız edici buhar ortamı şimdi, etkisi daha fazla olan buharsız saunalara dönüştü. Buharsız saunaların klasiklere oranla daha fazla avantajı bulunuyor.

Buharsız Sauna ile Zayıflama

Sponsorlu Bağlantılar

Buharsız Sauna ile Zayıflama

Buharsız Sauna Faydaları
• Yağ parçalarını ve toksinleri ter yolu ile dışarı atar
• Normal saunadan 3 kat daha fazla terletir
• 7 kat daha fazla toksini dışarı atar
• Cildin 4,5 cm altına nüfuz edebilir
• Sağlık kazandırır ve dinçlik verir
• Kilo kaybı sağlar
• Bağışıklık sistemini güçlendirir
• Kan dolaşımını hızlandırır
• Ağrıları giderir
• Cildi güzelleştirir

Genellikle 30 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Buharsız saunada sadece bir terapi de 600 kalori yakabilirsiniz. Kilo verme konusunda oldukça etkili olan bu yöntem birçok hastalığın tedavisinde de önemli faydalar sağlamaktadır. Vücudun, endorfin salgılayarak ağrılarından da kurtulabilir. Cilt altında biriken toksinler dışarı atılır, cilt rahatlar ve temizlenir. Bununla birlikte stres, yorgunluk, halsizlik ve hatta depresyon için bile faydalıdır. Hızlanan kan dolaşımı, kan dolaşımı ile ilgili bütün organların rahatlamasını ve daha iyi çalışmasını sağlar.

Düzenli olarak buharsız sauna terapilerine girdiğinizde önemli miktarlarda kilo verilebilir. Buharsız sauna, egzersiz ve spor gibi forma sokarken sağlık kazandırır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Sandalose zayıflama hapı şikayet yorumları
şifalı otlarla zayıflama
Sigarayı bırakınca kilo almamak için öneriler
Konja Lean ile kilonuzu kontrol altında
zayıflamak için mide balonu yöntemi
Vücut tipine göre zayıflama
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.