Burun Estetiği ve Yakup AVŞAR

Yeni ve güzel bir yüz görünümüne sahip olmak için en çok başvurulan yolların başında burun operasyonları gelmektedir. Burun operasyonlarında burna estetik güzellik katılmanın yanı sıra altın oran sağlanmak içinde yapılır. Herşeyde olduğu gibi bununda bir bedeli vardır. Çekilen acılar, ağrılar ,sızılar ve morluklar bu güzelliğin bedelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Altın oran olarak isimlendirilen kaş,yüz, burun arasındaki kusursuz oran klasik usul ameliyatlardan sonra yok olma riskiyle karşı kalmaktadır. Bu durumun başlıca nedini burun kemiğinin kırılarak yeniden şekillendirilmesi sonucunda meydana gelebilen çökmelerdir. Yöntemler geliştikçe bu riskler azaldı ve Operatör Dr. Yakup Avşar tarafından geliştirilen yöntem sayesinde tamamiyle ortadan kalktı. Geliştirilen bu yönteme mikro kesme ve törpüleme adı verilen estetik operasyonlara başvurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Cilt İçin Deniz Kestanesi
Saç Ekimi
Mezoterapi
Cilt Kızarıklıkları Nasıl Giderilir
Hemanjiom
Meme Dikleştirme Ameliyatı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.