merhaba. 2006 kışından beri ılık havaya bile dayanamıyorum,kışları soba yanmayan odada oturuyorum,sıcaklar başladığı zaman çarpıntım başlıyor,kışın yürüyüş yaptığım zaman da aynısı oluyor ve ellerim derileri parlayana kadar şişiyor.2doktora gittim standart kan testi yaptılar birşey yok dediler ama bu normal değil ki. bazı akrabalarım ödem olabilir vücudun da ,böbreklerine de baktır dediler. bir de yemek yemekle aram iyi olmamasına rağmen aşırı derecede kilo aldım 4sene içerisinde.egzersiz ve vücut çalıştırıcı hareketler yapmama rağmen 1kilo bile zayıflayamıyorum. sizce hangi ana bilim dalına gitmem gerek? moralim çok bozuluyor bu halime.lütfen bana bir akıl verin. saygılarımla….

Sponsorlu Bağlantılar

Bizim size tavsiyemiz tam teşekküllü bir üniversite hastahanesine başvurmanız olacaktır. Zira bu tür durumlar nadir oluşan ve pek bilinmeyen yan etkilerdir. Üniversite hastahanelerinde daha tecrübeli doktorların var olduğu gerçeğini göz ardı etmeyiniz. Geçmiş Olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    damla

    bugün sabah kalktığımda gözlerim şişmişti. sonra parmaklarımın uçları (içe bakan taraf) aradan bi 5 dk geçince ise dudağım şişmeye başladı. doktora gittiğimde kan tahlilim yapıldı ve karaciğer flimim çekildi. sonuçlar temiz çıktı. hatta alerji testi bile yaptılar ama hiç bi sorun çıkmadı neden böyle oluyorum o zaman ?

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Miyop
Dil Kanserinin Erken İlk Belirtileri
Kor Pulmonale
Difteri
Beyin Tümörü Tedavisi, Testleri ve İlaçları
Yağ Aldırma
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.