“Çabuk Yağlanmaya Neden Olan Besinlerden Uzak Durun.”

Kişiler aşırı yağ içeren besinler tüketmeye devam ederek fazla kilolarından kurtulamazlar. Yeryüzünde en fazla kalori içeren besinler yağlı olan yiyeceklerdir. Farkında olmadan bu yiyecekleri tüketmemek için oldukça dikkatli davranmalı ve günlük olarak seçtiğimiz besinlerin üzerinde yer alan etiketlerinden mutlaka kalorilerine dikkat ederek seçim yapmalıyız. Boyutuna göre en çok yağ içeren besinlerin başında patates cipsleri, kurabiyeler, açmalar ve poğaçalar gelmektedir. Bu yüzden bu tür yiyecekleri mümkün olduğunca az tüketmeniz daha hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Beyin ve Vücut Sağlığı İçin Doğru Beslenme
Hileli sucuk ve peynir markaları
iştah kesiciler
Kabağın faydaları nelerdir
Su Kaybına Dikkat Etmek Gerekir
Sağlıklı Beslenme Programı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.