Dünyaca ünlü Capsiplex, eşsiz formülü ve etkisiyle diğer diyet ürünlerinin hiçbirine benzemez! Capsiplex, sizin hızlı yağ yakmanıza yardımcı olacak şekilde metabolizmayı çalıştırır. Diğer diyet haplarının aksine, sizi sinirli veya depresif yapmaz. Capsicum özü sayesinde metabolizmayı hızlandırmaya, kalorilerinizi yakmaya ve yağlarınızı eritmeye yardımcı olur.

Capsiplex’in Patentli ve benzersiz formülü sayesinde hiçbir yan etki olmadan sağlıklı şekilde yağlarınızı yakarak kilo vermenize yardımcı olur. Capsiplex ile elbette kendinizi her zamankinden daha formda ve daha sağlıklı hissedeceksiniz!

Sponsorlu Bağlantılar


Capsiplex Nasıl Etki Gösterir?

Capsicum Özü: Uzun yıllardır; bilim adamlarının kırmızı biberin içeriğindeki Capsicum olarak bilinen öz hakkında bilgisi vardı. Capsaicinoid’ler acı biberin içeriğinde bulunan ve sıcaklık arttırımına neden olan bileşikler grubudur. Aslında, insan ve hayvan üzerinde yapılan 30 yıllık araştırmalar, Kırmızı acı biberin ve içeriğindeki Capsicum özünün kilo vermedeki etkili ve muazzam gücünü kanıtlıyor.

Kırmızı Acı Biber (Capsicum Özü)’in İşlevi: Kırmızı Acı Biber denildiği zaman aklınıza ilk mideyi tahriş etmesi, acılık gelir. Oysa ki capsicum özü çok faydalıdır. Kırmızı Acı Biber’in faydasını görebilmek için her gün 10 gram kırmızı acı biberi bir kaç hafta tüketmelisiniz. Biz alternatif olarak kırmızı acı biberin özünü aldık. Capsicum özü inanılmaz düzeyde acıdır ve mideyi tahriş eder. Nefesle içeri çekildiğinde veya deri ile temasa geçtiğinde rahatsız edici etkiler doğurabilir. Bununla ilgili yoğun çalışmalar sonucu bütün önlemler alındı ve hiçbir zarar vermeden, hiçbir yan etki olmadan mükemmel derecede bir formül keşfedildi. İşte Capsiplex’in formülü bu temele dayanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hollywood Yıldızlarının Zayıflama Sırrı!

Şimdiye kadar sayısız dergiler, köşe yazıları, haber gazeteleri özellikle Kadın Sağlığı, Fitness içeren ve O The Oprah gibi ünlü dergiler bile Capsiplex’i övmektedirler.

Capsiplex’i profesyönel sporcular, Hollywood yıldızları ve daha bir çok sanatçı kullanmaktadır. Sizde Capsiplex’i tanıyarak sizin gizli bir silahınız olmasını sağlayabilirsiniz.

Capsiplex haplarını kullanarak günde 25 dakika koşmuş veya 80 dakika yürümüş gibi kalori yakabilirsiniz. Ekstradan bu kaloriyi yakmak sizi ciddi boyutta forma sokar.

Sizde kendinize bir iyilik yapın ve hayal ettiğiniz
vücud yapısına kolay bir şekilde ulaşın!

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Funda Çelebi Ovalıoğlu

    slm ben eylül 2012 tarihinde 3kutu CAPSİPLEX +2kutu hediye toplam 5 kutu ürün aldım 140 ytl ödedim ,ürünleri almadan baya ilgili ve kibar olan satış temsilcileri bir ay içinde iade garantisi verdikleri halde ve ürünü satın almadan önce üzerine basarak sorduğum ve kesinlikle iade olduğunu söyleyen kişiler iade talebim için yetkililer size dönüş yapacak şeklinde cevap verdiler abartmıyorum 5-6 kez aradım dönen olmadı ve sonuç birayı geçti dediler ve aşırı kaba bir şekilde konuşma yaptılar, tabiki her aramamda yetkili dönecekti 1-2 gün bekledim tekrar aradım aynı cevap derken zaman tabiki geçmişti .kısacası ürünlerini satana kadar herşey güzel sonra yardım ilgi sıfır.Şikayetçiyim.Gereğinin yapılmasını rica ve arz ederim. İyi çalışmalar.

    Şebnem Ç.

    Slm.Ben sizden ürünü satınaldım. Fakat hiçbir faydası olmadı CAPSİPLEX 2 kutu aldım 100 TL ödedim peşin l ay içinde iaede olur dendi parası faydası olmassa ilaçın telefonlara cevap veren yok. birde satarken 10 kere aranıyoruz. iadede edileceği zaman kimse dönmüyor. Böyle ticaret olmaz insanlar kandırılıyor. şikayetçiyim.

    Değerli ziyaretçimiz bu sitede ürünün olumlu yada olumsuz yorumları yayımlanmaktadır. Ürün satışını yapan kişi yada şirketlerle kesinlikle bir ilgimiz yoktur.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bir türlü kilo veremiyorum
Kolay Zayıflamanın 20 Yolu
Akdeniz Diyeti İle Kilo Verme
Sağlıklı kilo kontrolü
Zayıflama yemekleri
Kilo Verirken Bunlara Dikkat Edin
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.