Çikolata sevenlere güzel bir haberimiz var. Zayıflama içinde çikolata yiyebiliriz arkadaşlar. Çikolata bizim açlığımızı ve şeker seviyemizi düzenler. Ülkemizde çikolata çeşitleri oldukça fazladır.

Çikolata endorfin hormonu salgılanmasını sağladığı için, yiyen kişilere mutluluk hissi vermektedir. Çikolata tüketmeyi özellikle çocuklar ve bayanlar çok severler ki henüz çikolata sevmediğini söyleyen bir bayan görülmemiştir herhalde.

Sponsorlu Bağlantılar

Avakada form tabletleri çikolatanın içine hapsedilmiş triptofan maddesi üzerine hazırlanmış zayıflama alternatiflerindendir. Üstelik sadece zayıflatmakla kalmıyor. Vücudunuzda yağlı oluşundan şikayet ettiğiniz bölgelerdeki yağların azalmasını da sağlıyor.

İçerik olarak oldukça zengin bir besin kaynağı olan avakado, normal şartlar altında tüketildiğinde %25 yağ ve protein deposu olan bir besindir. Ayrıca bünyesinde barındırdığı vitaminler de bir çok rahatsızlığa karşı adeta doğal bir ilaç gibidir.

Bu lezzetli gıdanın, kapsüllerle çikolatalaştırılmış hali ise bir tane yediğinizde sanki birkaç paket çikolata tüketmiş hissi uyandırmaktadır. Çünkü içinde gizlenene triptofan iştah kesici hormonlarınızın salgılanmasını sağlamaktadır ve tokluk hissinizi tetikler.

Böylelikle herhangi bir özel çaba harcamadan, aşırı besin tüketiminden de kaçınmış olarak rahatça zayıflayabilir, içerisindeki yüksek potasyum sayesinde depresyondan kendinizi koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Suden Birinciel

    Aldığım ilaçlar yüzünden son dönemlerde oldukça kilo alma problemi yaşıyorum. Fil gibi oldum desem yeridir. Basenlerimde ve bel bölgemde ciddi yağlanma sorunları göze çarpıyor.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
kalori yakmanın 20 yolu
Limon Suyu İle Kilo Vermek Mümkün Mü
Konje lean diyet tozu
Zayıflama yemekleri
kış diyeti ile zayıflama
Kaç kilo olmalıyım
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.