Cinsel organlarda sedef tek başına veya diğer bölgelerle beraber ortaya çıkabilir. Yaralar küçük kızarıklıklardan geniş yamalara kadar farklılık gösterir.

Cinsel organlarda yerleşen sedef sıklıkla tedaviye çok iyi yanıt verir. Fakat bölgenin hassasiyetinden dolayı tedavide bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bu unsurları öğrenmek için tedavi ipuçları bölümünü okuyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ek Bilgiler Cinsel Bölge Sedefinin Tedavisi
• Doğru tanının konulması
• Etkilenen Bölgeler
• Cinsel sedeften bahsetmek
• Çocuklarda cinsel bölge sedefi
• Mahremiyet ve cinsel sedef • Tedavide ipuçları
• Kaşıntı

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    merhaba..ben 27 yaşında,1.5 yıllık evli bir bayanım.birkaç haftadır kar beyaz renkli,koyu kıvamlı akıntım ve anüs ile vajina arasında küçük kaşıntılı sivilce başları var…akıntı kötü kokulu ve yoğun…cinsel hayatım olumsuz yönde etkileniyor ve kaşıntı,koku temizlik,sağlık açısından çok rahatsız ediyor…. bunların sebebini ve ne yapmam gerektiğini,hangi ilaçları kullanmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?? bu arada hijyene çok önem veren,bu konuda her şeye dikkat eden bir bayanım… cevabınızı acilen bekliyorum..bir kadın doğum uzmanına gidin diyebilirsiniz ama şuan doktora gidecek maddi imkanım yok..alabilirsem sadece ilaç alabilirim…çok teşekkürler…iyi günler… sevgi.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Düşük Libidoya Son
Kegel Egzersizi Nasıl Yapılır
Cinsel soğukluk
Kadında cinsel işlev bozuklukları
Testislerin zarar görmesi
Cinsel Organda Sedef Oluşumu
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.