Body Slim’i herkes kolayca satın alabilsin diye tüm alımlarda kargo ücretinizi biz ödüyoruz. Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı. Şimdi Alın Ödemenizi kapıda yapın.

Body Slim Çıtırdayan Köpük Nedir?
Body Slim uzun zamandır piyasada satışı yapılan son zamanlarda Lerzan Mutlu gibi ünlü isimlerinde kullanmasıyla birlikte popülerlik kazanmış kullananların beğenisini kazanan aşırı kilo ve selülit problemlerinde etkinliğini ispatlamış bir üründür. Body Slim Çıtırdayan Köpük Teknolojisine Sahip ürünümüz İngiliz bilim adamları tarafından son teknoloji ile geliştirilmiş crackle yani türkçe anlamıyla çıtırdama olan bir teknoloji ürünüdür.
Body Slim, diğer inceltici ve selülit giderici ürünlerden en önemli özelliği olan Body Slim crackle teknolojisini kullanıyor olması ile apayrı eşsiz bir yere sahiptir. Bu teknoloji dünya sağlık grubunda gerçekten devrim yaratan bir teknolojidir. Çünkü sadece derinlemesine işleyip yağlarla mücadele etmekle kalmıyor yanı sıra vücudunuza yerleşmiş yağlardan kalıcı olarak kurtulamanıza yardımcı olacak bir üründür.

Sponsorlu Bağlantılar

Body Slim’in Etkileri
Body Slim, Derinin 7 kat altında yer alan vücudunuza yerleşmiş yağ tabakasına nüfuz edip, o bölgede yer alan birikmiş fazla yağları ve cildinize portakal kabuğu görüntüsü veren selülitleri çıtırdama etkisi ile parçalayıp eritmeye yardımcı olur!

Sizin de bildiğiniz üzere deri altındaki kalıcı yağların yok olması uzun süren yorucu egzersizler ile mümkündür. Oysa Body Slim sizleri bu kalıcı yağlarınızdan çok kısa bir sürede kurtarmak için İngiliz bilim adamlarının yoğun uğraşları sonucunda ortaya çıkmıştır. Deri altındaki kalıcı yerleşmiş yağların yok olması ve selülitsiz, pürüzsüz, bebeksi bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Zayıflamak ve Yağ Yakmak İçin Body Slim
Body Slim Çıtırdatma Yöntemi; Soğuğun ve Buzun basınç etkisi ile vücudunuza temas etmek suretiyle, basıncın düşmesi ve derinin altındaki yerleşmiş yağlara etki etmesiyle çalışmaya başlar. Ve etki ettiği an itibariyle yağlarla savaşmaya başlıyor. Body Slim Crackle teknolojisi ile normal masajla uygulamaya oranla binlerce kat daha fazla titreşim oluşturarak etken maddelerin çok daha derine, çok daha kısa sürede ulaştırılması sağlanmaktadır. Bu şekilde etken maddeler normalde deride ulaşabileceği derinlikten çok daha derine etki edecek ve daha fazla etki gösterecektir.

Çıtırdayan Zayıflatıcı Köpük?
Slim Crackle Foam (Çıtırdayan Zayıflatıcı Köpük), cildinizdeki portakal kabuğu görüntüsüne sahip selülit problemi olan bölgeleri sıkılaştırıp pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olur.
Hemen hemen bütün bayanlar yaşamlarının herhangi bir evresinde selülit problemi yaşayacaktır. Aslına bakarsanız, 20 yaşın üzerindeki bayanların %95’i, modeller, dansçılar, sporcular ve doğuştan ince, zarif olan kadınların bile, bir aşamada selülitleri olabiliyor. Selülitten bahsettiğimizde, çoğumuz dıştan görünen belirtisi olan çukurlu portakal kabuğu görüntüsünü kastederiz.
Slim Crackle Foam (Çıtırdayan Zayıflama Köpüğü), bu rahatsız edici cilt problemine çözüm olmanın yanı sıra, basen çevresini de zayıflattığı, incelme sağladığı ve şekillenme etkisi yarattığı klinik olarak da kanıtlanmıştır.

Body Slim, Selülit ve Zayıflama Sabunu?
Slimming Soap (Zayıflama ve Selülit Sabunu) içeriğinde yer alan su yosunu özleri, cilde kolayca nüfuz eder. Sabun, yağları ve proteini parçalamanın yanı sıra, deri altındaki yağları atar, kan dolaşımını ve metabolizma hızını artırır. Cildin yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü artırarak, vücudu güzelleştirir.

Zayıflama ve Selülit Sabunu, deniz yosunu özünden üretilmiştir. Deniz yosununun iyileştirici ve zayıflatıcı özellikleri Çin’de dört yüzyılı aşkın bir süredir bilinmektedir. Eski çağlarda da, Çinli kadınlar deniz yosununu banyolarında zayıflamak için kullanmışlardır ve Çin’de yapılan birçok sağlık araştırması, yağları azaltmanın ve yağ birikimini engellemenin yanı sıra, deniz yosununun tansiyonu ve kolesterolü düşürmeye de yardımcı olduğunu göstermiştir. Japonya’da yapılan araştırma da, deniz yosununun insanlarda yağ birikimini yakmaya yardımcı olduğunu göstermiştir.

Body Slim Nasıl Kullanılır?

Slim Crackle Foam – Body Slim Çıtırdayan Zayıflatıcı Köpük Nasıl Kullanılır?
Sabah – Akşam olmak üzere kuru cilde günde 2 defa bir miktar sıkıp vücudunuzdaki sorunlu bölgeye yuvarlak, dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uyguluyorsunuz.

Slimming Soap – Body Slim Zayıflama ve Selülit Sabunu Kullanımı Nasıldır?
Her duş aldığınızda vücudunuzu body slim sabunun tırtıklı tarafı ile yıkıyorsunuz. İçerisinde yer alan yosun özü ve partiküller (kese etkisi) sayesinde gözenekler açılır, ölü deri atılır ve kalıcı hale gelen yağlar daha hızlı yakılır!

Çıtırdatma teknoloji ile çıtırdatma zayıflama yöntemi kullanan kullanıcı yorumlarını aşağıdaki form aracılığıyla şikayet ve memnuniyetinizi diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
  SEDAT

  BODY SLİM ÜRÜNÜNÜ ALIP DENEDIM,KENDI IFADELERI ILE 21 GUN KULLANILACAK OLMASINA VE COK CUZI MIKTARDA KULLANMAMIZA 2 GUNDE BITTI.FIRMAYI ARADIGIMDA URUNDE SORUN OLDUGUNU VE YETKILIYLE GORUSTUGUMDE COZULECEGINI SOYLEDI.FAKAT PISKINLIK YAPIP COK KULLANMISSINIZ DEDILER.BOŞ ÜRÜNÜ SATTIKLARINI KABUL ETMEDILER. HAKLARINDA DOLANDIRICILIKTAN SIKAYET TE BULUNUYORUM. SEDAT

  ALİ CAN

  KESİNLİKLE DOĞRU SÖYLÜYORSUN SEDAT BEY.BİZDE ALDANIP ALDIK.HİÇBİR İŞE YARAMIYOR.ÜRÜNÜ YASAL ZAMANDA İADE ETTİK,AMA PARAMIZI İADE ETMEK İÇİN BUGÜN YARIN OYALADILAR.ŞİMDİDE GÖNDERMİYORUZ DİYORLAR.BİZDE YASAL İŞLEMLERİ BAŞLATIYORUZ.AYRICA RTÜK’E ŞİKAYET DUYURUSU YAPTIK.

  ALTAN

  bizde kullandık.Tamamen yalan.Firma sattıktan sonra sorunlarına karşı dalga geçer gibi cevap veriyor.Ürün iadesi yapacaklar kesinlikle evraklarınızı göndermeyin.Sizi oyalayarak elinizdeki belgeleri istiyorlar.Göndermeden önce gidin notere onaylatın.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
zayıflama iksirleri
Randevü diyeti
Zayıf Gösteren Pantolon Jean
hızlı zayıflamak için zayıflama yolları
Kış egzersizleri
kilo almanın nedenleri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.