1-2 Haziran tarihlerinde Nişantaşı’nda yapılacak Diyet Şenliğinde ziyaretçiler, hem diyet ürünlerin tadına bakabilecek hem de ücretsiz yağ ve kas analizi yaptırabilecek.

Sağlıklı beslenmeye özen gösterenleri, diyetisyenler ve gıda üreten markalarla bir araya getirecek olan Diyet Şenliği, Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’nde yapılacak.

Sağlıklı beslenme, spor bilincinin yaygınlaşması ve kilo artışına bağlı tüm hastalıklarla mücadele hedefleriyle düzenlenen şenlikte stantlar cuma-cumartesi sabah 10’dan akşam 10’a kadar açık olacak.

Şenliğe katılan ziyaretçiler ücretsiz yağ ve kas analizi yaptırabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bölgesel Zayıflama Yöntemleri
Yo yo diyeti nasıl yapılır
metabolic balance diyeti
Ramazan diyeti ender saraç
Dr. Pierre Dukan zayıflamayı bilmiyorum
12 günlük meyve diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.