Çok yemek, mideyi tıka basa doldurmanın insan vücuduna bir takım zararları vardır.

Çok yemek tembellik verir, belirli hastalıklara sebep olur, Çok yemek bağırsak kurtları, müzmin pankreas rahatsızlığı, basur, verem gibi hastalıklar meydana getirebilir. Dolayısıyla ishal, şiddetli terleme, kanda tuz miktarının artması, kalp rahatsızlığı gibi bir çok hastalıkları meydana getirir. Hazım zorluğu, mide genişlemesi, karaciğer, mide, bağırsak ve safra kesesinde hastalıklar meydana getirir, Çok yemek insana kilo aldırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok yemek alışkanlık haline gelir, bunu terk etmek için azar azar yemekleri azaltmalı, birden azaltılırsa, bir takım vücutta dengesizlikler meydana gelebilir, günümüzde obezite hastalığı denen şişmanlık ile birçok klinik ve zayıflama yerlerinde tedavi olabilmekteler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kol Ağrısı Kalp Krizi Habercisi
Nabız
Glokom Tedavisi (Göz Tansiyonu) ve İlaçlar
E.coli Enfeksiyonu ve Belirtileri
İnsan cesedinin önemi ve gömülmesi
Lavman
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.