çorba içmek zayıflatırmıAmerikalı bilim adamları mideleri çorba ile şişen insanların sıradaki yemekleri daha az yediklerini ve bu sayede aşırı kilo almaktan kurtulduklarını söylediler. Böylece dolaylıda olsa çorba içmek zayıflatmasada en azında zayıf kalmanıza yardımcı oluyor.

Yemeklerden önce çorba içmenin zayıflattığı araştırma ile kanıtlandı. Amerikalı bilim adamları mideleri çorba ile şişen insanların sıradaki yemekleri daha az yediklerini söylediler. Ayrıca bu sayede aşırı kilo almaktan kurtulduklarını ifade ediyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Çorba diyetini gönüllüler üzerinde deneyen pennsylvania eyalet üniversitesi bilim adamları öğlen yemeğinde ana yemekten önce çorba içenlerin çorba içmeyenlerden beşte bir daha az kalori aldıklarını tespit ettiler.
Ancak uzmanlar içilecek çorbanın düşük kalorili olması gerektiği yolunda uyarıda bulundular.

Örnek olarak kremalı bir çorba içilirse tam tersi etki yaparak toplam kaloriyi artırıp kilo aldırıyor. Araştırmada sebze çorbası gibi hafif kalorili çorba çeşitleri kullanıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
seda sayan zayıflama
Zayıflama
Akupunktur İle Kilo Verme
kalori yakmanın 20 yolu
yemek yiyerek zayıflama
Ramazanda kilo vermek
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.