ZAYIFLAMADA DETOKS 
Detoks programı son günlerde ve son yıllarda yaygın bir moda haline geldi. Ve zayıflama amacıyla kullanılıyor. Ama burada bir çok sağlıksız işler yapılıyor. Bu sağlıksız yaklaşımlar çok çeşitlidir. Bunların başında ise Detoks programı uygulanırken gerekli proteinler vücuda alınmamasıdır. Yani insanlar belirli bir süre boyunca bazı yerlerde bir hafta bazı yerlerde on beş gün vücut için gerekli proteinleri almıyorlar. Buna bağlı olarak vücut için bazı bağışıklık sistemi ile de alakalı hastalıklara yol açabilecek bir yol izliyorlar. Burada olması gereken özellik detoks programı ile zayıflarken vücut için gerekli olan proteinleri almaktır. Bunlar arasında yoğurt veya süt daha sağlıklı olur. Yoğurt veya süt yardımıyla ve detoksun diye kuralların, yani yargılıya bol sıvı, sebze alımını uygulayarak zayıflamak oldukça sağlıklı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun yanında detoksifikasyon için yani hücrelerin toksinlerinin atması için oksijenin kullanımı gerçekten önemlidir. Çünkü biliyoruz ki bütün hücrelerimiz yani vücudumuz oksijen ile çalışır. Oksijen eksikliğinde tabiki hücrelerimiz çalışmaz ve ölürler. O nedenle daha oksijen sunumu sağlayan bir yaklaşımla detoks yani oksijenli detoks gerçekten hem detoks hem  de  zayıflama  amacıyla  daha  sağlıklı  olacaktır. Biliyoruz ki oksijen  aslında  hücrelerin  metabolizmasının daha  iyi  çalışmasını  yani vücudun daha iyi bir  hızla yağlarını yakası temel  maddelerin  başında  geliyor. Bu halde oksijenle zayıflama  yöntemi her  bakımdan  daha  sağlıklı  olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Filip diyeti
Akşam 8'den Yatana Kadar Yemek Yenmez
Orgazm Diyeti
Genç kızlar için diyet listesi
Gizli diyet listesi
Zayıflamak İçin Diyet İçecekler Faydalıdır.
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.