Dışarıdan Yemek Söylerken Dikkatli Olun

Dışarıda yenilen yemekler her zaman kilo aldırır diye toplumuzda bir yanlış düşünce vardır. Fakat dışarıda yapılan bütün yiyecekler kilo aldırmaz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar vardır. Özellikle dışarıdan yemek söylediğiniz zaman ana yemekler yerine aperitifleri  çocuk menülerini veya salataları tercih etmeye özen gösterin. Ana yemek siparişi vereceğiniz zaman mutlaka et, tavuk veya balığın yanında pilav ya da patates kızartması değil sebze tüketin. Bu sayede hem karnınızı doyurmuş hem de aşırı kilo almamış olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Sporcu Beslenmesi
Kan Yapan Besinler
zayıflatan besinler
Göbek Yağını Azaltmak İçin Tuzu Azaltın
Süt Alerjisi Testleri ve Tedavi
Muz Neye İyi Gelir? Faydaları Nelerdir?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.