Diyet Yaparken Arkadaşlarınıza Uymayın.

Uzmanlar tarafından kişiye özel olarak hazırlanan diyet programları diyeti uygulayacak kişinin herhangi bir sağlık probleminin olup olmadığı, gün içerisinde ne şekilde beslendiği, gün içerisinde ne kadar hareketli olduğu ve dayanma sınırı göz önünde bulunarak organize edilmektedir. Özellikle bayanların bu programa uymamasının başında genellikle birlikte oldukları erkekler gelmektedir. Özellikle bayanların yanlarında bulunan erkek arkadaşları veya eşleri diyet yapan kişiye; “Bir taneden bir şey olmaz”, “Bugünlük bunu ye yarın diyete devam edersin” tarzında cümleler kurarak bütün motivasyon seviyesini alta indirmektedir. Eğer kişi diyete yeni başlamış veya yemek yemeyi çok seven bir kişi ise bu sözlere aldanıp diyetini bozabiliyor. Fakat sağlıklı ve düzenli bir şekilde kilo vermek için bir günlük olsa bile bu programların bozulmaması önemlidir. Bu yüzden diyet yaparken mutlaka arkadaşlarınızı veya eşinizi dinlemeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Diyet Yaparken Yapılan Yanlışlar
Yüksek Ürik Asit İçeren Gıdalar
sağlıklı zayıflama diyeti
Sonoma diyet listesi
Reflü Diyeti
süresiz diyet
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.