Diyeti Süreklilik İçerisinde Uygulamak Önemlidir.

Sağlıklı bir şekilde yaşamanın ve düzenli bir şekilde kilo vermenin altın kuralı azim ve istektir. Eğer kişi yaptığı diyet programının sürekliliğini sağlayamıyorsa ve sık sık ara verip tekrardan başlıyorsa o diyetin başarılı olma ihtimali çok düşmektedir. Hatta bu gibi durumlarda metabolizma tam kendisini o beslenme programına adapte etmişken yapılacak bir takım değişiklik kişilerin verdiği kilodan daha fazlasını geri almasına bile neden olabilmektedir. Bu yüzden uygulanan beslenme programında süreklilik oldukça önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Hangi Diyeti Yapmalıyım?
ünlülere kilo verdiren diyet
7 günde 7 kilo verdiren diyet
metabolic balance diyeti
Orgazm Diyeti
Zayıflamak İçin Kesinlikle Makarnadan Uzak Durmak Gerekir
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.