Diyeti Süreklilik İçerisinde Uygulamak Önemlidir.

Sağlıklı bir şekilde yaşamanın ve düzenli bir şekilde kilo vermenin altın kuralı azim ve istektir. Eğer kişi yaptığı diyet programının sürekliliğini sağlayamıyorsa ve sık sık ara verip tekrardan başlıyorsa o diyetin başarılı olma ihtimali çok düşmektedir. Hatta bu gibi durumlarda metabolizma tam kendisini o beslenme programına adapte etmişken yapılacak bir takım değişiklik kişilerin verdiği kilodan daha fazlasını geri almasına bile neden olabilmektedir. Bu yüzden uygulanan beslenme programında süreklilik oldukça önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kalsiyum – Fosfor
Su Diyeti Nasıl Yapılır
Su İçmenin Faydaları
Diyet Yaparken Arkadaşlarınıza Uymayın
Elma Diyeti Nedir? Hakkında Bilgi
Nil Şahin Gürhan kariyer diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.