Sitede Arama Yapayım
Diğer Konulara Bakayım
Son Yayınlananlar Nelerdir?
Yorumları Okumak İsterim

Diyeti Süreklilik İçerisinde Uygulamak Önemlidir.

Sağlıklı bir şekilde yaşamanın ve düzenli bir şekilde kilo vermenin altın kuralı azim ve istektir. Eğer kişi yaptığı diyet programının sürekliliğini sağlayamıyorsa ve sık sık ara verip tekrardan başlıyorsa o diyetin başarılı olma ihtimali çok düşmektedir. Hatta bu gibi durumlarda metabolizma tam kendisini o beslenme programına adapte etmişken yapılacak bir takım değişiklik kişilerin verdiği kilodan daha fazlasını geri almasına bile neden olabilmektedir. Bu yüzden uygulanan beslenme programında süreklilik oldukça önemlidir.

Sponsorlu Bağşantılar


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Seray Sever diyeti
Yumuşak Besin Diyeti Nasıl Yapılır
Kahve Diyeti Nasıl Yapılır
7 günde 7 kilo verdiren diyet
Orgazm Diyeti
diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.